Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6834 • Strona 683 z 684
  • 573 / 81 / 0
200 to jest tak dawka rekreacyjna że można jeździć na rowerze i się nie wyjebać przy tym :D trzysta to już imo tzw. strong recreational, podczas peaku może przykurwić mocno wizualnie, a ego się nie rozpadnie w pieruny, ale rozrzedzi całkiem mocno

ale tak jak pisze kolega wyżej, poczekaj na peak i najwyzej nie dopalaj jak będzie zbyt grubo, tylko poczekaj az osłabnie
mózg nie szklanka
  • 46 / 6 / 0
31 stycznia 2024omertse pisze:
Ja nie, ale ktoś kiedyś w usuniętym wątku się zastanawiał nad trwałością LSD w kostkach cukru. Po prawie roku przechowywania wziąłem ostatnią kostkę z partii którą kupiłem w marcu i nie zauważyłem żeby był jakikolwiek spadek mocy przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej w woreczku strunowym owiniętym folia aluminiową. Aktualnie nie widzę żeby były dostępne, ale jeśli ktoś by kiedyś się zastanawiał to o przechowywane nie ma się co martwić normalnie bez powietrza i światła w temperaturze pokojowej długo wytrzymują.
Właśnie doleciały kwachy w kostkach cukru. 200 oraz 300. Od vendora mam już sprawdzone info co do przechowywania kwasów. Ja swoje trzymam w zamrażalniku dodatkowo są w zamkniętym próżniowo pojemniku/opakowaniu (jak komu wygodniej). Z tego co wiem tak trzymane kostki cukru, można nawet trzymać 10 lat i będzie to tak samo mocny kwas jak dzisiaj. Testowanie jutro xD
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
  • 15 / 3 / 0
wie ktoś czy LSD zadziała po tygodniu od podania 2C-B? chodzi o tolerancję jak coś
  • 428 / 259 / 0
Czy zadziała? Tak. Kwestią sporną jest jak zadziała, bo mogą wystąpić jakieś braki, ale to też sprawa mocno indywidualna. Jak sprawdzisz, daj znać, przyda się dla potomnych ;)
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 364 / 98 / 0
@karzeu420 niedawno planowałem tripa na LSD 5 dni po 2C-B, ostatecznie z pewnych względów zrezygnowaliśmy z tripa więc nie powiem Ci z doświadczenia jak to wygląda ale odpowiedź otrzymałem taką
14 października 2023max11 pisze:
Z tego co słyszałem to kolejność jest dobra, więc najpierw 2C-B a następnie kwas. Ja na festiwalu zrobiłem odwrotnie i w sumie kwas ustawił całą imprezę i nie było żadnego efektu.
  • 13 / 1 / 0
Siemanko,
Mam pytanie. Jak myślicie, czy po kilku doświadczeniach na 3g grzybów, oraz kilku dobrych DMT tripów dobrym pomysłem będzie spróbowanie 200ug na pierwszy raz? Headspace przy dobrym S&S jest u mnie dość spokojny, ale jednak mam pewne obawy.
%-D
  • 1351 / 529 / 0
@Pomornik z takim doswiadczeniem smialo . Ekwiwalent podobnej dawki grzybow tylko bedzie dzialal dluuuuzej musisz byc na to gotowy . Pod koniec lepiej zwolnic i pojsc na spacer czy zmienic muzyke na bardziej czillowa .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 15 / 3 / 0
06 marca 2024Mario Escobar pisze:
Czy zadziała? Tak. Kwestią sporną jest jak zadziała, bo mogą wystąpić jakieś braki, ale to też sprawa mocno indywidualna. Jak sprawdzisz, daj znać, przyda się dla potomnych ;)
dzisiaj wzięte 200ug doustnie, działa i to jak wściekłe. pisze to już jakieś 6h od podania i już raczej trip dobiega końca. myślę że tamto 2cb nie miało zbytnio znaczenia; mocno odrealnione stany, visuale zauważalne no i uczucie lekkości i pluszu, pozdrawiam ^^
  • 498 / 98 / 7
Hej. Razem z @omertse nagrałem podcast o psychodelikach. Dyskutujemy między innymi o tym czy LSD może zabić albo odkleić czy to tylko głupi urban legend. Jak ktoś chce posłuchać to zapraszam :)
https://youtu.be/twMjQLvrhAA?si=VRlnCL9zwIqKk2dM
  • 13 / 1 / 0
Jest potencjał, mam nadzieję, że będziecie ciągnąć to dalej bo co by nie mówić to temat robi się coraz bardziej popularny, a brakuje informacji o tym na polskim yt, a wiadomo że jest to często pierwszy kanał informacji.
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 6834 • Strona 683 z 684
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.