Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 648 • Strona 62 z 65
  • 20 / 2 / 0
22 lutego 2024Luk890 pisze:
@diegoxd
Wiadomo że to wszystko indywidualna sprawa ale ja brałem 100 mg Solianu i jedna tabletke bromergonu i prolaktyna byla dalej powyżej normy...
Tak tak rozumiem ale bromergon teraz bromocorn brałeś rano wieczorem w południe ?

Mnie to bardziej zastanawia czy np biorąc rano solian i wieczorem bromocron plus tam swoje leki czy wtedy Solian będzie mniej aktywizował bo wiadomo że solian aktywizuje dobrze

Ja na swoim przykładzie wiem że jak brałem sam solian to czułem się taki nabuzowany a jak dołożyłem do tego bromocorn to nabuzowanie jak gdyby zniknęło zniwelowało się

Scalono — CAF

@paxtiniarz

Wysoka prolaktyna może powodować dużo objawów np zmęczenie pobudzenie rozdrażnienie i wiele wiele innych i przede wszystkim mogą powiększyć się sutki albo możesz dostać mlekotoku dlatego też warto dorzucić np bromocorn na zbicie prolaktyny ;)
  • 33 / 24 / 0
Nigdy nie zrozumiem osób godzących się na przyjmowanie leków na skutki uboczne innych leków jak np. Bromocornu na podwyższoną PRL po amisulpirydzie czy innym neuroleptyku. Ja wiem, że lekarze idą na łatwiznę i tak robią, ale tak się NIE POWINNO robić, bo tak można w kółko zapisywać kolejny lek na działania uboczne innych leków aż dojdziemy to nie wiadomo ilu tabletek.
Tym bardziej, że hiperprolaktynemia to nie tylko mlekotok, ale po czasie powiększenie przysadki, która może zacząć uciskać na nerwy wzrokowe, powodując np. podwójne widzenie, czy jakieś plamy w polu widzenia. O guzie neuroendokrynnym przysadki nawet nie wspomnę. I przed tym przestrzegają endokrynolodzy.
Moja lekarka jak miałam prolaktynę niewiele ponad normę, to od razu lek powodujący ten wzrost out i koniec. Żadnych dodatkowych leków, tylko odstawienie tego, który powoduje hiperprolaktynemię i koniec.
  • 402 / 19 / 0
Potrzebuje ważne info... Ktoś zażywał Solian, Abilify i Spamilan razem? Są jakieś interakcje medyczne?
  • 712 / 215 / 0
Mój lekarz zarządził odstawienie amisulprydu.

Wiodacą rolę w moim stacku mają przejąć wenla i modek.
  • 3392 / 525 / 2
Ja bym nie odpuszczał amisulprydu, no ale to lekarz ma więc rację.

Ja mix wenla ami i jeszcze cośtam jest ok.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 617 / 163 / 0
Z tego co kojarzę to łączą bez problemu abilify z amisulprydem. Mnie takie połączenie nie podeszło. Abilify zażyte po Solianie wyje..ło mnie w kosmos, dosłownie jakbym się nafukał.
  • 20 / 2 / 0
04 marca 2024Luk890 pisze:
Potrzebuje ważne info... Ktoś zażywał Solian, Abilify i Spamilan razem? Są jakieś interakcje medyczne?
Kiedyś na próbę brałem spamilan z solianem fajnie pobudzał od pierwszej tabletki ale tylko do godziny 14 potem mnie usypiało i wiadomo wieczorne piguły bez zmian mirta prageba i bromocorn
  • 712 / 215 / 0
05 marca 2024Mefistofeles1945 pisze:
Ja bym nie odpuszczał amisulprydu, no ale to lekarz ma więc rację.

Ja mix wenla ami i jeszcze cośtam jest ok.
Ja mu ufam, bo dobrze się dogadujemy. Ja mu opowiadam co tylko się da, żeby naprowadzić na dobry trop. On mi zalecił super leki na depreszyn, prawie z wszystkim trafił od razu, ewentualnie trzeba go było naprowadzić. Amidulpryd to był w sumie mój pomysł, bo chciałem coś nowocześniejszego niż sulpi i zaaprobował. Modek to był jego pomysł, ale odpuścił go potem i dopiero jak go sam zacząłem stosować i dało efekty to zaczał mi go sam przepisywać.

Dobrze nam się współpracuje i mu zwyczajnie ufam. Zresztą powiedział, że jakby się zrobiło nieprzyjemnie to mam wracać do ami. Także nie ma sie co bać, że umrem xDDDD
  • 455 / 300 / 0
Ja z ami chyba nigdy nie zrezygnuje,bo czuje mocno jego działanie w kwestii motywacji i działania. Obecnie przyjmuje 100-50-0. I jest dobrze
Z Wenlafaksyny zszedłem całkowicie i od 5 dni jej nie biorę w ogóle. Zbyt duże skutki uboczne - obojętność,spłycone emocje, brak libido
  • 712 / 215 / 0
Ej kurwa pytanko do Was. Będę gadał z lekarzem w tygodniu, ale może Wy się orientujecie coś i opowiecie wcześniej.

W poniedziałek miałem wpadkę z grą hazardową i pogrywałem cośtam do środy. Niedużo, w sumie może dwie godzinki tego było razem. Ale teraz łapię straszne dołki, dosłownie jakbym ćpał przez dłuższy czas. Wiadomo, przejąłem się, bo miałem dłuższą abstynencję od wszystkiego i troszkę mnie pod kopało. Amisulpryd dużo pomaga w takich sprawach, a lekarz niedawno zarządził odstawianko i już prawie zszedłem do zera.

Czy wstrzymać się z zejściem na zero z tym lekiem? A może nic się nie martwić i to kwestia kilku dni takie dołki? Wczoraj bardzo źle się czułem popołudniu i przespałem do dzisiejszego poranka. LIczę na jakieś ciekawe opinie.
ODPOWIEDZ
Posty: 648 • Strona 62 z 65
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.