Dużo socjologii miałem na uczelni ale mój kierunek to ekonomia a to że kolor ubioru ma znaczenie powie ci każdy psycholog czy socjolog, no i na socjologii także był omawiany temat kolorów i wyglądu. Moja ocena z socjologii to 5.
Jestem członkiem młodzieżówki UPR
A czerwona teczka kosztuje kilka groszy i wątpię aby pan Artur nie miał tych kilku groszy!!
I jeszcze jedno nie rozumiem jednego dlaczego masz do mnie jakieś pretensje czy ja próbuje tu zrobić coś komuś na źle??
Ja chcę aby ta depenalizacja doszła do skutku i chyba o to tu chodzi, więc po co ta krytyka?? Jeśli moja rada jest w dobrym celu!!
1. Hardcore life
2. Hardcore music
3. Hardcore fucking
korona dla Leszka, co sprawił dragowi lanie,
całodobowa inwigilacja lepsza niż ta papieża,
gwałty, podboje i sława, do tego będę zmierzał
1. Hardcore life
2. Hardcore music
3. Hardcore fucking
Ja pierdole że tacy ludzie się rodzą po prostu jesteście żałośni jeden z drugim.
1. Hardcore life
2. Hardcore music
3. Hardcore fucking
Ja wiem ze dobre checi to podstawa ale trzezwa ocena rzeczywistosci oraz skutecznosc sa znacznie wazniejsze.
Wracamy do tematu
Trzeba też pomyśleć że kto będzie patrzył poważnie na człowieka jak przyjdzie np. w sportowym ubraniu
A ubiór także robi bardzo wiele!!
1. Hardcore life
2. Hardcore music
3. Hardcore fucking
Trzezwy osad- byl juz jeden taki z teczka i prawie mu sie udalo.Wchodzi gosc ktorego spora czesc rozmowcow uznaje za cpuna.Jest ubogi, niezbyt dobrze skrojony garnitur, czerwona teczka (mowisz o papierowej chyba skoro kilka zl) rownie czerwony oczojebny krawat.Czy to podniesie jego range w oczach rozmowcow?Nie wiem, w moich by nie podnioslo.
Prawisz banaly i ogolniki, Radosz nie jest kretynem i nie pojdzie tam w dresie.Zgadzam sie ze nie ma jakiejs nadzwyczajnej sily przebicia ale teczka i krawat mu jej nie zapewnia.Tylko i wylacznie przygotowanie do merytorycznej dyskusji a tego mu odmowic nie mozna
Bunia2004 pisze: Jestem członkiem młodzieżówki UPR
a tak pozatym o której to sie ma odbyć w ten piątek? czy kiedy ma sie ta komisja zacząć działąć?
Legalizować? Tak, ale pod pewnymi obostrzeniami. Marihuana nie powinna być dostępna jak bułki i mleko, raczej tak jak alkohol – w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach, sklepikach. Dlaczego? Przede wszystkim po to, żeby zlikwidować czarny rynek i utrudnić dostęp nieletnim. Poza tym zarobi na tym budżet państwa. No i jest to szlachetna roślina, z której można robić papier, materiały, nawet ocieplać nią domy. Przecież to absurdalne, żeby zabraniać rosnąć roślinie.
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli
Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.