Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 6 z 8
  • 2476 / 574 / 0
Mam kwetiapine,mirtazapine i olanzapine.Co najlepiej zaleczy zwale i odetnie do snu? i jakie dawki polecacie?

I mieszać z pregą na zwale?
  • 4895 / 842 / 0
Prege możesz mieszać ze stimem razem, będzie ciekawie. A na zwała 10mg olanzapiny jak nie masz tolerki i ulula jak ta lala że wstaniesz dopiero na obiadek.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 2 / 0
Cześć. Mam taki problem...
Od trzech lat biorę chloroprotixen, który został mi przepisany na sen. Wcześniej była masakra.
Minęło 3 lata i uważam że mógłbym spać normalnie.
Lekarz kazał mi odstawić z dnia na dzień chloroprotixen i w 3 dzień dostałem silnych lęków i ataków paniki.
Jak uważacie jak odstawiać ten neuroleptyk?
  • 59 / 2 / 0
Który z neuroleptyków najbardziej aktywizuje?
  • 353 / 95 / 0
Nie mam doświadczenia ze wszystkimi lekami przeciwpsychotycznymi, ale są dwa o działaniu aktywizującym, choć może już o tym wiesz. Amisulpryd i sulpiryd. Nie orientuję się który jest lepszy, ale amisulpryd w małych dawkach zwiększa wydzielanie dopaminy działając przez to na swój sposób aktywizująco. Sulpiryd to ogólnie neuroleptyk opisywany jako aktywizujący, więc można spodziewać się po nim lepszych rezultatów, ale jak jest naprawdę nie wiem. Niech wypowie się ktoś z doświadczeniem.
  • 287 / 140 / 0
@Wariat108

jest ich więcej niż dwa (sam je biore)
Arypiprazol
Flupentyksol
  • 1027 / 183 / 0
Kolega u góry prawdę pisze, oba te leki brałem, zwłaszcza flupentiksol 2x0,5 mg kiedyś naprawdę mnie wystrzelił, nawet za mocno na początku. Niektórzy bardzo źle reagują na ten lek ale widać ja mam akurat do niego szczęście.
A znowu arypiprazol 7,5 mg nie dał mi takiej stymulacji fizycznej, ale bardzo otworzył na ludzi, zrobiłem się o wiele bardziej prospołeczny, tak jakby na jakiś czas zmienił moją osobowość, nie przypadkiem wtedy udało mi się poznać fajną babkę i przez chwilę posmakować normalnego życia.
  • 287 / 140 / 0
Czy Arypiprazol i Flupentyksol powinienem zażywać godzinę po jedzeniu? Bo robiłem tak i tak i różnicy nie widzę zbytnio
  • 783 / 16 / 0
Jaki neuroleptyk będzie dobry na duży natłok myśli?
  • 2394 / 647 / 0
@ deoodeoo Polecam Kwetiapinę w dawce od 50 do 100. Mi pomogła. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
Posty: 74 • Strona 6 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.