09 stycznia 2024nCuX pisze:Tu chodzi o metabolizm MPH który zachodzi w wątrobie i zastanawiam się czy duże dawki kurkuminy nie wydłuża tego procesu. testowane na kokainie i MPH oba ndri nie mam obiekcji co do działania tylko czasu kiedy mnie puszcza biorę pod uwagę jeszcze stres ale nie mam jak się w to zagłębić teraz z braku czasu i zrobić badania.08 stycznia 2024Detronizator2 pisze:Mam takie same odczucia.05 stycznia 2024nCuX pisze: Dextroamfetamina ta apteczna ma mniej skutków ubocznych niż MPH przynajmniej u mnie
Co masz na myśli? Bo nie łapie czym miałby być "metabolizm ndri"08 stycznia 2024nCuX pisze: Mi się wydaje że kurkuma blokuje metabolizm ndri ale dojdę do tego za kilka dni.
Spoiler:
Ten sam efekt ma też moja partnerka na tym samym staku.
To raczej nie przypadek.
Kortyzol x krwi mija się z celem. Dziś Ci może wyjść tak a jutro inaczej.
Zrób sobie test hamowania deksametazonem.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Mój post sprzed kilku stron, a raczej jego fragment:
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
bralam 18mg, potem bralam 36mg, potem bralam 36mg + 18 mg i nie odczulam juz ani razu tego pierwotnego efektu!!! wrecz czuje sie jakby mozg byl mega pobudzony, a cialo wyhamowane ( A MIALO BYC ODWROTNIE I NA POCZATKU BYLO!!!). w miedzyczasie odstawiam bupropion (z 300mg codziennie biore teraz 300mg co 3 dzien) - czy to dlatego to magiczne dzialanie metylofenidatu zniknelo? (bo uboki z odstawiania bupropionu przycmiewaja dzialanie MPH). probowalam wyjebac tez naltrexon i DXM, ale to na razie za duzo i skonczylo sie zapiciem. ej a moze to wlasnie to zapicie zepsulo mi dzialanie metylofenidatu? sami widzicie ze znowu gadam jak adhd-potluczono-podobna... pls pomozcie. juz mialam nawet wzgledny porzadek w domu... spodobalo mi sie XD
i naltrekson też tam pośrednio może wpływać na blokowanie euforii/narkotycznego dzialania innych substancji
i w ogole za duzo rzeczy
Na mnie Medikinet Cr działa z 4 h , rano biorę 20 mg cr a po obiedzie 10mg zwykłego. To też nie na wszystkich działa w dobry sposób, ja mam gigantyczną poprawę w skupieniu i motywacji , a zjazdów jakichś nie mam. Są też inne leki na ADHD np. tianeptyna i adderall(ale on akurat tylko na imporcie docelowym więc to są ogromne pieniądze)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b1fee9de-912d-4618-bdd1-8b76462ad42d/j.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250908%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250908T030102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=45d3ee8d64370e18a89975cc4d09771196f0ab14af1a319d45c061494ccb9373)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/migrena.png)
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!
Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.