Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
4 miesiące nauczyły mnie czerpać przyjemność z każdego bucha
4 miesiące spowodowały że wstyd nie istnieje, ludzie są nie potrzebni a buch to wszystko by czuć się szczęśliwym.
Dla
Chyba że jakiś link do filmiku.
Bo też mi się wydaje że coś źle zrobię i tracę sporo towaru. A chce poczuć tego kopa po vapo:/
Ja ci radzę żebyś lepiej odpuścił szukania sposobu bo jak to ogarniesz to już nie ma wyjścia, ale będzie twoim sensem życia, rodzina będzie cierpieć z tego co sie s tobą dzieje
A jak nie vapujecie to nie vapujcie, zaprawdę powiadam wam. Liczy się tylko vapo i nic więcej już nawet kapucyna się nie chce trzepac, liczy się kolejny buch, wpierdala czlowieka jak Bolka trampki.
Chore vapo stimy
Robią w mózgu spiny
Ciało również spina
I z deka wygina
14 stycznia 2024serotoninowy pisze: Nie wiem chyba najlepiej zvapowac![]()
A jak nie vapujecie to nie vapujcie, zaprawdę powiadam wam. Liczy się tylko vapo i nic więcej już nawet kapucyna się nie chce trzepac, liczy się kolejny buch, wpierdala czlowieka jak Bolka trampki.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
