Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
51
27%
Thioco
139
73%

Liczba głosów: 190

ODPOWIEDZ
Posty: 10316 • Strona 1010 z 1032
  • 354 / 134 / 1
No i wysoka biodostępność z bebechów jest wysoka.I trzeba zaczekać aż się zmetabolizuje

Co do ps. to przypadkiem buprenorfina się nie wchłania po podaniu doustnym?To samo fentanyl zresztą.Oksy tylko mają wysoką biodostępność oralnie.
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 559 / 125 / 0
buprę bierze się dokładnie pod język.
A fenta to można nawet do paszczy nie donieść. Kilka lat temu byłem średnio trzeźwy i średnio ostrożny. Kapnęła mi kropelka roztworu FuF na skórę no i prorobiłem się naprawdę mocno, zanim jeszcze wziąłem.

Chciałem już napisać, że koda jest bezpieczna, ale przypomniały mi się zgony raperów z USA, którzy byli fanami Lean. I teraz zachodzi pytanie, czy w grę wchodził jeszcze sam syropek? Wydaje się to wątpliwe. Stawiam bardziej na jakieś miksy, ew. syropek przestał wystarczać i nie pochwalili się fanom, że teraz już leci hera i/lub fent.
  • 524 / 109 / 0
@Up masz rację, jest to ciekawy temat.
Moim zdaniem syropki były 'domowej' produkcji i był w nich fentanyl.
  • 524 / 109 / 0
Przyjmijmy, że dana osoba zażywa różne preparaty z kodeiną codziennie od dwóch lat. Myślicie, że jest szansa w PL kraju, na substytucję, np. buprenorfiną?
Jak to zdziałać?
  • 559 / 125 / 0
@jak89 znając warszawskie i łódzkie realia, próbowałbym w Łodzi. Poradnia jest przy szpitalu na ul. Aleksandrowskiej. Gwarancji nikt Ci nie da. To lekarz każdorazowo kwalifikuje do programu albo nie.
  • 163 / 20 / 0
Mam pytanie, jaki okres półtrwania m ten sulfosyf, strasznie mało informacji jest na jego temat. Chcą nas potruć skurwysyny.
  • 559 / 125 / 0
1h.
  • 7 / 1 / 0
Jeżeli brałem tramadol ale szybko wyrobiła się tolerancja to jest w ogóle sens próbować kody? Ostatnio zrobiłem przerwę od tramadolu i tylko raz w tygodniu klasyczne DXM 😎, ale z drugiej strony tak kurwa kusi mnie ta koda, że mam ogromną ochotę. Co poradzicie? tramadol w przeciwieństwie do dekstromentorfanu nie jest aż tak łatwo dostępny.
Uwaga! Użytkownik thiswillallend nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 559 / 125 / 0
Sens jest. W długim leczeniu przeciwbólowym często jest wykorzystywany niewielki bonus mniejszej tolerancji na inną substancję.

Pytanie jeszcze czy będziesz dobrze metabolizować kodeinę, jest kapryśna. No i ma inny profil działania niż tramadol.
  • 12 / 1 / 0
to że antek dostępny tylko w 6% aptek to już się wcześniej zdarzało? normalka i wjedzie z powrotem do >90% czy możliwe że coś się zmienia?
bo na tą chwilę nie ma nic równie bezpiecznego - albo sulfo, albo tymol, albo mało zachęcający biały płyn z nuro
ODPOWIEDZ
Posty: 10316 • Strona 1010 z 1032
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.