Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 394 • Strona 40 z 40
  • 49 / 7 / 0
Z tych rzeczy co wymieniłeś żadna z nich według mnie nie ma podejścia do mefy
  • 163 / 20 / 0
Mieć zajebiście gorąco panienkę która cię też pożąda już pomaga. Inne to po fecie umiałem ruchać po 4h bez spoustu myślę że MDMA jakiś koksik troche wódy i można cała noc zadowalać.
  • 53 / 2 / 0
@Ukurwiony420 racja, po pierwsze to dziewczyna musi pożądać a reszta to urozmaicenie :) sprawdzałem rzeczy o których wspomniałeś i jest tak jak napisałeś. Jedynie nie sprawdzałem jak to się sprawdza z mefedronem .
  • 11 / 2 / 0
mj - u mnie extremalnie zwiększa podniecenie. Może nie sam popęd ale właśnie jak już napalony jestem i film oglądam lub pekluje lalke to aż mnie dosłownie w pół zgina.

Orgazm też wielokrotnie mocniejszy po mj.

kokaina zwiększa popęd ale trzebaby dołożyć coś od czego stanie benek.

ketamina - sex po ketaminie jest ciekawy. Poucinany ale sama w sobie raczej nie zwiększa popędu. Nawet trzeba sie skupić by nie spadło ciśnienie w benku.

Ale do sexu to mj bez dyskusji...
ODPOWIEDZ
Posty: 394 • Strona 40 z 40
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.