Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Bardzo ekonomiczny i fajnie upierdalał, pamiętam jak go motałem szczylom świeżo po podstawówce jak jeszcze byłem nieletni. Poznałem już zjawisko kary także poinstruowałem piękną młodzież jak nie jarać łapczywie. Z małej kulki za 10zł, dosłownie na dupkę najarałem z 7-8 osób. Co prawda było kilko reakcji "ja to już tego nie pale" ale większość miała dobrą śmiechulcową pizde, trzymało ok 20-30 min strasznie siadało na oczy.
Śledząc chronologię wydarzeń obstawiałbym najprawdopodobniej AM-2201. Proporcje do tej pory mi nie znane ale i tak najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że przez bardzo długi okres czasu wszyscy to jarali i myśleli, że to prawdziwy hasz. Najpopularniejszą metodą było uwałkowanie wężyka i zrobienie jointa.
Wszystko co sie lepi i brudzi bez podgrzewania to nie prawdziwy haszysz.
Prawdziwy hasz moze być klejący i lepiący się do wszystkiego. Takie są zazwyczaj mocne ;)
W takim razie wszystko co śmierdzi paloną gumą to raczej nie hasz
Świeże BHO to sie dopiero lepi - niczym ciekła kropla z przepalonej fifki. Porządny element spawający.
i to akurat chuja prawda ze fake hash to plastelina, normalny hasz moze wygladac tak samo jak fake, a fake moze wygladac jak normalny, na to nie ma zadnego patentu, po smaku i zapachu mozna odroznic ale po konsystencji ni chuja, wiekszosc haszu jakiego mialem to byla wlasnie plastelina, czarna jak smola, i na 100% nie byl to fake hash
Siema masz koks ???
- Niestety nie Ale mam Fałszywy koks! wyjebie Cię z butów stary , albo i nie bo jest fałszywy - spróbuj to się przekonasz
[......]
Świecie narkotyków! W jaką stronę Ty zmierzasz ?!?! ^_^
15 listopada 2023Czoug pisze: @wonszgrzybojad serio? Ja jakoś dużo haszu nie przerobiłem ale zazwyczaj był twardy i w kostce. Jedyne co kojarze to kolega Hiszpan jak motał skądś od siebie to był taki czarny i bardziej spłaszczony, ale nie na tyle plastyczny żeby można było kulki robić…
W takim razie wszystko co śmierdzi paloną gumą to raczej nie hasz![]()
Co nie @ wonszgrzybojad ? :D CO tam u Ciebie wgl stary ?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemcycrack.jpg)
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet
Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/133-212908.jpg)
120 litrów pochodnych opioidów w płynie nie trafi na rynek
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie ujawnili miejsce przechowywania nielegalnych substancji psychotropowych, zabezpieczając ogromne ilości pochodnych opioidów w płynie oraz półproduktów służących do przetwarzania środków odurzających.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sekwojapark.jpg)
Tysiące nielegalnych roślin konopi indyjskich usunięte z popularnego parku narodowego
W mediach pojawiła się niedawno informacja o likwidacji gigantycznej, nielegalnej plantacji marihuany w sercu Parku Narodowego Sekwoi. Dla wielu to kolejny „dowód” na szkodliwość konopi. Ale dla nas [społeczności FaktyKonopne.pl], ta historia jest czymś zupełnie innym. To potężny dowód na to, jak destrukcyjny jest czarny rynek i dlaczego tak bardzo potrzebujemy świadomej, legalnej i w pełni regulowanej branży.