Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
  • 3086 / 468 / 1209
Będzie problem, czym głębiej — gorzej.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 3115 / 450 / 0
@Nieznajomy007 nie będzie problemu nie słuchaj deadmausa. Ja też kilka dni mety nie biorę, a mam na wyciągnięcie ręki bo sąsiad gotuje w domu obok.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 27 / 10 / 0
Ja jestem zdania, że u każdego uzależnienie rozwija się w innym tempie i zależy od wielu czynników.
Jak wzięłam pierwszy raz w życiu to następnego dnia tak umierałam, że zadawałam sobie pytanie "Jak ludzie mogą to brać"? xd Jednak bardzo szybko zaczęła rosnąć mi tolerancja i teraz sama biorę, aby normalnie funkcjonować i nie przeszkadza mi to w życiu codziennym (mam na myśli to, że normalnie śpię i jem nawet pod wpływem).
W każdym bądź razie, ja np. pierwszy raz wzięłam w kwietniu 2011, nie ciągnęło mnie do tego później ani trochę - nawet wcale o tym nie myślałam, później wzięłam pod koniec lipca, no i we wrześniu po raz trzeci- wtedy przepadłam. Jak to się mówi do trzech razy sztuka ;/

Ciężko mi powiedzieć czy będzie Ci ciężko teraz z tym skończyć, wiadomo że każdy jest inny. Jednak jeśli sam zobaczysz, że nie jesteś w stanie nie brać dłuższy czas, myślisz o tym często, denerwujesz się z powodu braków itd.- jesteś uzależniony.
  • 3115 / 450 / 0
Brałeś metę trzy miesiące.

Pytanie mam @Nieznajomy007 czy Ty ją wciagałeś do nosa czy paliłeś?

A Ty @nieoszukujsiee ? Palisz czy wciągasz?

Bo z palenia podobno w h*j ciężej się wychodzi.

To nie są sytuacje kryzysowe, przeniesiono do odpowiedniego tematu wszystkie posty w wątku — CATCHaFALL
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 27 / 10 / 0
@Mefistofoles1945
Wciągam ;) Nie wiem dlaczego, ale do palenia nigdy mnie jakoś specjalnie nie ciągnęło.
  • 3115 / 450 / 0
To jak do nosa to nie grozi Ci uzależnienie zawsze można przestać szurać w dobrym momencie @Nieznajomy007
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 437 / 50 / 0
ja natomiast radzę uważać, meta powoduje taką hardkorową pizdę i tak stymuluje organizm że uzależnienie rozwija się bardzo szybko i jest bardzo silne. ja po paru dniach na piko, ten pierwszy gdy puści, potrafie wpasc w amok i jedyne co robic wiekszosc czasu to kminic opcje na wiecej. nie wszyscy pewnie tak mają, jednak w moje gusta meta trafia wybitnie - dlatego zaluje ze jej sprobowalem, mysle ze odkad ja poznalem moje zycie zmienilo sie nieodwracalnie
  • 16 / 2 / 0
A mój przymusowy detoks jakoś na odwrót działa… Zaraz po odstawieniu miałam normalne objawy jak ogromna senność, po około dwóch tygodniach mi przeszło a teraz, po dwóch miesiącach, mnie tak do piko ciągnie jak nigdy wcześniej. Nigdy jakoś aż tak dużo codziennie nie brałam żeby całe noce zarywać więc bardziej mnie chyba ciągnie do tego zastrzyku energii którego nic innego mi nie daje
  • 3086 / 468 / 1209
To się czymś zajmij innym niż myśleniem o tym, bo jesteś na etapie być albo nie być, jeżeli chodzi o wyjście z uzależnienia. W tym przypadku skupiłbym się na pasji, realizowaniu obowiązków i przy okazji przyjemnościach (ale nie tych, które wyrzucają dopaminę) -- chociaż w przypadku sportu nie jest to głupi pomysł. Wyjdź do ludzi, a przy okazji zadbać o mindset i klimat w ciągu dnia.

Jak dieta leży, to zadbaj, bo często chujowa dieta bogata przetworzone jedzenie wręcz idealnie popycha w kierunku ćpania.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 27 / 10 / 0
@awonor
Mam dokładnie to samo ;/ Jak już zacznę to nie mam takiego czegoś jak STOP. Choćby się waliło i paliło to muszę ogarnąć sobie więcej i więcej, a ciągnąć się to może tygodniami.
Faktem jest to, że zmienia to życie nieodwracalnie ;) Ja osobiście bardzo bym chciała wrócić do czasu z przed tego wszystkiego.
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.