Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
  • 2 / 1 / 0
Po wysokiej dawce (niestety nie mam wagi i nie wiem ile dokladnie przyjelam) ketaminy podanej donosowo, spotkalam jedną z greckich bogiń herę. Prowadziła mnie za ręke i pokazywała kim będę w przyszłości. Wyglądało to całkiem nieźle, ale powiedziała, że musze spełnić jeden warunek aby przepowiednia się spełniła - przestać ćpać;D
Cała ta podróż zmieniła mnie na tyle że wyszłam z półrocznego ciągu na rc'kach (w tym uwolniłam sie również od alfy pvp co niegdyś uważałam za niemożliwe) i jak na razie zapowiada się na to, że w najbliższej przyszłości nie wróce do regularnego ćpania.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.