Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1794 • Strona 180 z 180
  • 2 / / 0
cześć ogólnie nie ogarniam zabardzo jak sie robi posty wiec napisze tutaj ogólnie ostatnio kupiłem od takiego ziomka " kryształ " wyglądało wszystko spoko kryształki przezroczysto śnieżne smak podchodzący pod cierpko gorzki lecz totalnie nie wiem co to może być w sensie , wziełem zrobiłem już rozrobioną kreche z proszku potem 2 i wsm nie czułem jakiegoś pobudzenia ani eufori jakieś wielko znaczącej , zrenice dosyc powiekszone nie zawsze zrenice reagują na światło ale przeważnie to nie występuje , totalnie nie wiem co może być nie tak z tym bo po jego wypowiedzi mówil że to jest dobry kryształ i będzie git . Wie ktoś może i by mógł pomoc ?
  • 45 / 9 / 0
@sabrina000
Prawdopodobnie a nawet na pewno gotował ktoś ten kryształ co nie umie gotować brzmi to jak zatrucie chemią na którą "Seba" mówi dobry kryształ....
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

:papieros: :wino: :psycho: :ojeju: :ręka:
  • 6 / / 0
@AquaHollands ciekawe co oni mu wcisneli jako "kryształ" pewnie jakieś biedaketony. Ciekawe czy to się w ogóle waporyzowało bo już i po tym można mniej-więcej określić co to jest.
  • 274 / 130 / 0
Moim zdaniem jeden z najbardziej destrukcyjnych na życie dragów, a sporo tego było w moim życiu
Magiczna sztuczka - pojawienie się czegoś znikąd.
Może potrzebujesz magicznej sztuczki?
Każdy lubi różny rodzaj magii.
Wal PW jak coś.
ODPOWIEDZ
Posty: 1794 • Strona 180 z 180
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.