Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
dopiero po jakimś czasie zczaiłem właśnie, że są na tramadolu, zerowa tolerancja, był to
pierwszy raz z jakimkolwiek opioidem, zarzuciłem 2 sztuki, czyli jakoś 150mg trampka,
przygrzało dosyć solidnie, przyjemne noddy, stan przypominający trochę kodeinę,
wkurwiała mnie tylko jedna rzecz i zastanawiam się czy tylko ja takie coś odczuwam,
mianowicie mdli mnie za każdym razem gdy pale szluga po Tramalu, irytujące
z mojego punktu widzenia trampek fajnie by się komponował z mefedronem,
to w zasadzie pierwsze o czym pomyślałem gdy już mnie stuknęło, pytanie więc zatem;
czy taki mix jest bezpieczny, planuję na dniach zajebać 2-3 tabsy i po czasie dorzucić krechę,
mowa tutaj o realnym 4mmc, żaden zamiennik czy jakaś uliczna mieszanka, mam zaufane źródło,
zdaje mi się, że ładnie takie combo by mnie pokurwiło, jeśli ktoś z was próbował, dajcie znać, dzięki
Niestety nawet niskie dawki tramadolu rzędu 50mg jednorazowo w nocy. Potrafią po tygodniu uwarzywic na dwa dni. Nie mówiąc już o samopoczuciu po przebudzeniu się po nocce. Zwala typu nic się nie chce, by człowiek cały dzień przespał, przeleżał.
Tzn ciągu typu prawie że cały czas ED ? Ja siedzę w tym 6 rok , biorę nie częściej jak 3x tydz i pilnuje ulotkowej dawki . Ta pierdolona emocjonalność połączona z wqrwem takze mi się załącza . Nie zawsze, aczkolwiek jak w 2019 może z raz na kwartał, tak tera to raz na tydz . Z tym że ja to pomimo tego niedobrego stanu mimo wszystko dostaje potem ten stan uspokojenia i bez wątpienia czuje działanie. Z tym że kiedyś na fazie byłem inny. Czułem że mnie to usprawnia., obecnie - robi że mnie poprostu gorszego ( słabszego) człowieka . Starszy zgryźliwy tetryk tak się zachowuje jak ja na fazie gdy zle mi ona wejdzie. A do 40 to ja jeszcze trochę mam .
tramadol najzwyczajniej w świecie ryje beret i tyle
25 kwietnia 2023FotherMucker pisze: Czy istnieje jakiś lek zamiast tramadolu który pomógłby na nocnej zmianie w fabryce?
ED - every day
EOD - every other day
Co unikać?
Warto brać Heparegen profilaktycznie?
-co ile dorzuta
-jak zrobić ekstrakcję ze skudexy
-ile benzo na ile mg tramala (załóżmy clon)
Pozdrawiam liczę na szybka odpowiedz bo jestem bardzo ograniczony czasowo
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.