Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Natknąłem się na książke na temat narko (The_Compleat_Recreational_Drugs_Handbook) i znalazłem bardzo ciekawy rozdzial w którym mówione jest o produkcji opium z nasion xD myslicie ze moze zadziałać?
""Getting high on Poppie Seeds:
Get about 300g of poppy seeds from your good old supermarket (really cheap) and crush
them. Add the crushed seeds to the juice of about 3 lemons in a bowl and let them soak
for about 10 mins. Then add some warm water so that they are covered by about a couple
of cm and again leave them for about 10 mins. Next, boil the liquid for about half a hour
untill it is pretty gooey. Down the hatch. After about an hour the ‘trip’ starts and goes on
for about 3-4 hours. The high comes in waves. It isn’t like an acid trip, more euphoric.
Have Fun. ""
  • 9 / / 0
Brzmi to jak PST tylko trochę inną metodą. Działać pewnie by działało, czy warto tak się tym bawić w gniecienie nasion i gotowanie to nie wiem.
  • 1965 / 367 / 0
No,opium to nie jest.
widzialem nieskonczonosc
  • 173 / 13 / 0
Wydaję mi się że temat jednak jest wart uwagi o ile ktoś ma porządny młynek tym bardziej że jaka sytuacja jest z maczkami chyba każdy wie. Raz jak jeszcze było co kupować w marketach to chciałem pójść na łatwiznę i w thermomixie zrobić PST tylko że nie sądziłem że to ma tak mocne ostrza że przy maxymalnych obrotach wyjdzie mi z tego jebana ohydna breja. No cóż... szkoda zmarnowanego siana więc chociaż 1/3 tego wypiłem przefiltrowane przez sitko i chyba nawet nie dawałem nic kwaśnego i o dziwo zrobiło normalnie jak płukanka gdybym wypił całe normalną ręczną metodą. Po drugie była też szczątkowa imformacja tutaj na forum też z książki że nasionka białego mają morfinę więc przypuszczam że coś tam w środku może jednak być.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.