Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 625 • Strona 57 z 63
  • 25 / 10 / 0
4 miesiąc alfy, 4 miesiące zmiany sensu życia, poczucia szczęścia na alfe.
4 miesiące nauczyły mnie czerpać przyjemność z każdego bucha
4 miesiące spowodowały że wstyd nie istnieje, ludzie są nie potrzebni a buch to wszystko by czuć się szczęśliwym.
Dla
Uwaga! Użytkownik Wladziuniejadziu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 920 / 164 / 0
Dobry zawodnik.

Dawno nie wapowalem alfy. Od 2015 będzie.
Mnie wciągło na 7 miesięcy bycia zombie.
  • 5 / 7 / 0
Czy może ktoś zamieści filmik jak do powinno się dobrze vapowac z oil Pipe albo żarówki?
Chyba że jakiś link do filmiku.
Bo też mi się wydaje że coś źle zrobię i tracę sporo towaru. A chce poczuć tego kopa po vapo:/
  • 25 / 10 / 0
@JestembomnieNiema
Ja ci radzę żebyś lepiej odpuścił szukania sposobu bo jak to ogarniesz to już nie ma wyjścia, ale będzie twoim sensem życia, rodzina będzie cierpieć z tego co sie s tobą dzieje
Uwaga! Użytkownik Wladziuniejadziu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / 2 / 0
jak usunac te resztki z lufy?
  • 5306 / 952 / 0
Nie wiem chyba najlepiej zvapowac %-D

A jak nie vapujecie to nie vapujcie, zaprawdę powiadam wam. Liczy się tylko vapo i nic więcej już nawet kapucyna się nie chce trzepac, liczy się kolejny buch, wpierdala czlowieka jak Bolka trampki.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 920 / 164 / 0
Jak pisze przedmówca, opalić.

Chore vapo stimy
Robią w mózgu spiny
Ciało również spina
I z deka wygina
  • 4 / 2 / 0
14 stycznia 2024serotoninowy pisze:
Nie wiem chyba najlepiej zvapowac %-D

A jak nie vapujecie to nie vapujcie, zaprawdę powiadam wam. Liczy się tylko vapo i nic więcej już nawet kapucyna się nie chce trzepac, liczy się kolejny buch, wpierdala czlowieka jak Bolka trampki.
no nie,bo tam już grube,wilgotne babole sie porobily i mam wrazenie,ze to przeszkadza w nowych dorzutkach
  • 5306 / 952 / 0
Żałuję że spróbowałem vapo, jestem typem ćpuna raczej któremu ciężko było sobie odmówić kolejnej kreski a co dopiero teraz kolejnego bucha... Wygląda to tak że jak walicie kreskę to zabieracie się za jakieś swoje czynności i je robicie nie myśląc od razu o następnej. Z vapo wygląda to tak że idzie 50mg siadacie np do gry, gracie chwilę 5min i już myśli się o kolejnym buchu. No nie wiem chyba że tylko ja tak mam, możliwe że są ludzie którzy potrafią zvapowac 50mg i poczekać aż faza minie i dopiero dopalac, ja tak nie umiem, żałuję że poznałem się z vapo alfy...
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 5306 / 952 / 0
@wonszgrzybojad napiszesz jak to się zakończyło po 7 miesiącach?
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
ODPOWIEDZ
Posty: 625 • Strona 57 z 63
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.