Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 1306 z 1374
  • 186 / 36 / 0
^up, to może spróbujesz trochę przeterminowanych próbek ze szkolenia @DexPL żeby podbudować statystyki o których wspomniał?
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 262 / 100 / 0
@PaulaPe1

Albo z aptekowego koszyka na przeterminowane medykamenty ;)

A tak na poważnie - bzdury piszesz i tyle. Jeszcze te sprowadzenie przeterminowania do spadku mocy... jakiej mocy ? Moja droga, nie każdy lek służy do narkotyzowania się.
  • 5283 / 949 / 0
Witam. Możliwe że będę miał opcję na receptę na tramal w kroplach 96ml. Jednak sprawdzając na pewnej stronie czy jest dostępny w aptekach wyskakuje ze jest tylko w Wwa. Czy aktualnie są jakieś problemy z dostępnością tramadolu w kroplach?

Czy po prostu nie ma w aptekach ale zamówią mi z hurtowni?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 72 / 4 / 0
Witam czy tramal ma właściwości odchudzające? W sensie mam tramal retard i dorete i gdy wezmę jeden z tych dwóch leków nie odczuwam głodu długo, długo, pytam na waszym przykładzie po prostu, druga sprawa a mianowicie nigdy nie biorę więcej jak jedną tabletkę Tramalu (100) bądź dwie 75mg dorety w ciągu dnia, czy to jest jeszcze w miarę bezpieczna dawka by się nie uzależnić ? Zdarza mi się nawet brać gdy nie odczuwam mega bólu i dlatego zastanawiam się nad tym po jak cieńkim lodzie stąpam, jakie wy bierzecie dawki ?
Uwaga! Użytkownik Siwyelo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 327 / 68 / 0
ja zawsze po Tramalu chudne, jem znacznie mniej jak jestem w ciągach
czas zwolnić
  • 2 / / 0
@Siwyelo
po opioidach nie czuje się głodu a jesli chodzi o to drugie branie codziennie jakiegokolwiek opio nawet w małych dawkach nie jest dobrym pomysłem.jak odstawisz po dłuższym braniu to będziesz się czuł mega chujowo
  • 5283 / 949 / 0
Podbijam swoje pytanie, ktoś wie jak z dostępnością Tramalu w kroplach 96ml, 1ml=100mg. Czy są jakieś problemy z dostępnością? @DexPL Ty na pewno wiesz, będę wdzięczny za odpowiedź.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 15 / 2 / 0
@serotoninowy a wpisałeś lokalizację? Może masz wpisaną Warszawę i dla tego tak Ci wyskakuje. Ja wszedłem na gdziepolek wpisałem moją mieścinę (nie Wawa) i jest w paru aptekach, w tym w jednej z nich 'wiele sztuk'. @Siwyelo Jak jesz opioida codziennie to dla mnie logiczne jest, że stąpasz po lodzie, który już prawdopodobnie nie istnieje - ale ekspertem nie jestem.
Za rady typu "rzuć to" etc. z góry dziękuję, nie skorzystam.
https://www.youtube.com/watch?v=RlnorSxB-qQ
  • 4603 / 2217 / 1
Jest powszechnie dostępny zarówno w aptekach od ręki, jak i w hurtowniach na zamówienie na następny dzień rano.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 214 / 5 / 0
Jadłem po 400-600mg rozkruszonych retardów przez 3 tygodnie, stwierdziłem że czas przystopować, a i tak mam małego skręta? I dostałem 6 minutowej padaczki po 400mg przy schodzeniu z małego ciągu z klonów na drugi dzień (dawka dobowa większa).

Zrujnował mi trochę życie ten tramal w parę miesięcy znajomości, a pizda nawet nie wiem czy tego warta - niby grzeje, niby nie. Jeszcze deprecha straszna po odstawieniu, że tylko się zajebać
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 1306 z 1374
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.