Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Ja raz konia waliłem non stop przez jakieś 75h. Nie wiem ile wtedy tematu wjebałem, ale pamiętam że na końcu już krecha co 10 minut była sroga. Jak wyszedłem z łóżka to pierwszy raz w życiu siebie nie poznałem, twarz i ciało dosłownie zmieniły berwę z odwodnienia, a na łóżku odcisnął się wielki ślad. Nie czułem żadnych emocji przez 90 dni po tym zdarzeniu. Myślałem, że coś trwale sobie w mózgu uszkodziłem i nigdy nie zaznam przyjemności, ale minęło... Było to moje pożegnanie z pornografią raz na zawsze. Od półtora roku czysty od tego shitu.
A co do wątku. To drodzy użytkownicy, nawet nie wiecie jaką krzywdę sobie robicie tym nałogiem. Za każdym takim posiedzeniem umieracie powoli w tych waszych ujebanych łóżkach. Ulatuje z was życie dosłownie. Możecie obudzić się z ręką w nocniku, albo na chuju : DDD
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
01 maja 2022blau77 pisze: Mocno ruchać łóżko, 4 dni non stop walenia. Ale w tym nałogu tak już jest, bariery nie istnieją.
nie trafilem tu dlatego, bo mam z tym problem, w sensie z waleniem na fecie, ale nei powiem, ze tego nie robie xD kapucony potrafi byc ujezdzany. ale kurwa, ja mam tak, ze robie przerwy, a nie ze jade i jade...XDD naprzemiennie np z jakimis innymi czynnosciami wale petarde. kurwa XD np wale jakies tam 15 min, potem robie cos iles tam czasu, wiadomo leca kreski, pali sie grass.
najlepsze jest to, ze raz mi brat powiedzial, ze ma problemy z waleniem konai po fecie, ze to jego nalog XD a ja w sumie no kurwa co, smiechnalemXD
a teraz zwienczenie sytuacji trafiam na taki temat, samemu powalajac.
nie wiem czy ktos zaprzestal kapusniaku, ale ja kurwa juz to pierdole. nie powiem, ze nie wciagne, ale dzieki wam, juz nie ma chuja zebym zwalil gruche pod wplywem tej jebanej fety. a bez niej to mi sie nei chce. wiadomo ruchanie to co innego.
ja pierdole najlepsze 2h w moim zyciu czytajac ten wysrywXD
@Bydlaker chlopie, wygrales moj usmiech, rowniez serdeczne podziekowania dla tych co lubia walic w duecie z kolega - nie zmieniajcie sie XD
;DDDDDDDDDDDD
Chociaż wydaje mi się, że w tym świecie pełnym kłamstwa
Często najgłupszym wyborem okazuje się prawda
To prawda, nie lubię tej nagiej suki
Miała nas wyzwolić, a teraz każdy może ją kupić
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/07dad540-88e9-4215-bc3d-863cfd2fb313/348886988_5925398350902305_6291329521360732656_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250811%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250811T152502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fe08b4f5b983f1777c3ac62c4d739486a17e1d2e254b34b51542d03482a18595)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.