Prawdopodobnie miałeś do czynienia z czystą postacią tego racetamu. Teraz w Chinach czysty fenylopiracetam jest zbanowany. Sprowadzają stamtąd tylko hydrazyd. U Szwajcara (Szwajcarię to mają tylko w nazwie. To amerykański koncern) też.
Kup sobie 1 gram i zobaczysz czy jest różnica.
Nie bardzo wiem w jaką dawkę celować ale pewnie koło 150-300.
Za parę dni dam znać czy warto pozdrawiam.
To nie jest fenylopiracetam. Bez tolerki wyjebałby Cię z kapci. Daj kotu
30 listopada 2022Satelitarny pisze: @Teho
Hydrazyd jak we wszystkich sklepach. Działa inaczej niż czysty fenylopiracetam. Bardziej stymuluje mentalnie. Fizycznie - słabo.
choć w Polsce nie można tego i tak dostać więc nazwę owej substancji pominę bo jeszcze się ktoś zainspiruje. Przede wszystkim w ADHD stosuje się prawoskrętną wersję tej substancji i efekt jest głównie umysłowy choć w USA jest ta substancja sprzedawana też pod postacią Adderallu który jest kombinacją około 3:1 prawo i lewoskrętnych izomerów tej substancji.
11 grudnia 2022Morfeo pisze: @ziomekzlomek
To nie jest fenylopiracetam. Bez tolerki wyjebałby Cię z kapci. Daj kotu
Tak, dlatego przez pierwsze działanie fenylopiracetamu to jest wtedy zwykłe ćpanie. Dopiero potem przy braku euforii nazywam to nootropem i jest całkiem spoko. Co do leku na ADHD to wiem jaki, bo waliłem tego śmiertelne dawki w najgorszym okresie i nie jestem z tego dumny
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Joint przed badaniem. Lider Lewicy zachęca młodych do unikania poboru do wojska
Młodzi mężczyźni, którzy chcą uniknąć poboru, powinni zapalić jointa przed wojskowym badaniem lekarskim – poradził współprzewodniczący partii Lewica (Die Linke) Jan van Aken. Ugrupowanie przygotowuje poradnik, jak uniknąć służby wojskowej.
Flara wyniuchała narkotyki. Były ukryte w paczce
Ponad pół kilograma amfetaminy przechwycili funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego podczas rutynowej kontroli przesyłek w sortowni w Pruszczu Gdańskim. Narkotyki ukryte w paczce zostały wykryte dzięki czujności psa służbowego Flara.
Sandomierz: Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za 60g liści konopi?
Policjanci z Sandomierza zatrzymali 42-latka, u którego znaleźli amfetaminę i marihuanę. Prawdziwe „znalezisko” czekało jednak w ogrodzie. W krzewie tui policja odkryła 60 gramów suszu. Sprawa jest poważna, mężczyźnie grozi 10 lat. Jest tylko jeden problem: zdjęcie policyjne pokazuje coś, co bardziej przypomina liście lub herbatę konopną niż marihuanę.
