Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
A pwiesz mi jaka dawka na sniff? :P
@Stteetart
Jak będziesz testował to walnij sobie 50mg na sniffa i nie dociągaj dopoki nie poczujesz że faza schodzi, łatwo przedobrzyć. Benzo jak coś jakbyś nie mógł spać czy miał jazdy to możesz zarzucić.
05 lipca 2022Dodelijke pisze: Bardziej chodzi mi o zjazd, nie chce brac podczas dzialania a pip.
A pwiesz mi jaka dawka na sniff? :P
@Stteetart
Sama substancja to zwykły stymulant. I to taki odmozdzajacy. Uroki dopaminy.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Czy jest to sens palic?
Związek jest analogiem substancji psychotropowych α-PVP i α-PHP (grupa II-P). Ze względu m.in. na opóźnione działanie w porównaniu do ww. α-PVP, substancja α-PHiP stwarza wysokie ryzyko przedawkowania i śmierci. Stosowana samodzielnie, jak i w skojarzeniu z innymi substancjami α-PHiP była przyczyną poważnych zatruć, a nawet zgonów.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Chuj że bez prawka, halunami i wyglądem jakiegoś jebanego zombie z ADHD. Jazda środkiem drogi, 70km/h na pierwszym biegu bo oczywiście zapomniałem zmieniać biegi. Jakoś dotarliśmy, o śnie mogłem zapomnieć. Zjazduwa na drugi, powrót do domu. Wycieczka na lody ze swoją dziewczyną, po powrocie siadam na kanapę, odpalam Netflixa i tak o z pizdy zaczął mi się spłaszczać telewizor, cały obraz falował na kształt litery S. Omamy słuchowe, wszędzie słyszałem jakieś dzwony, dźwięk otwieranych drzwi które jak się domyślacie cały czas były zamknięte. Co chwilę mnie ktoś "wołał". Po raz pierwszy w życiu pragnąłem śmierci która niestety nie nadeszła. Halucynacje utrzymywały się do 6h, a cały zjazd trwał dobre ponad 30h. Nos rozjebany, serce do wyjebania, wygląd trupa. Skutki przedawkowania zacząłem dopiero odczuwać przedwczoraj. O dziwo żyje. Przestrzegam przed dużymi dawkami, nie chcecie tego doświadczyć
Nic Ci nie będzie, bo co ma być? Wszystko działa na co innego. Ale czy się naćpasz? Chuj wie. Ja bym poczekał aż bzd zejdą.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Był tak pochłonięty segregacją narkotyków, że nie zauważył policjantów
Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleźli znaczne ilości narkotyków. Były to: heroina, kokaina, mefedron, amfetamina oraz marihuana.
Spotkanie z Ministerstwem Sprawiedliwości: realna szansa na depenalizację?
14 stycznia 2026 r. przedstawiciele Wolnych Konopi spotkali się z najbliższymi współpracownikami Ministra Sprawiedliwości Waldemara Żurka, by porozmawiać o pilnej potrzebie depenalizacji posiadania niewielkich ilości marihuany. Spotkanie trwało aż godzinę i dwadzieścia minut – co, jak na taką rangę rozmów, jest wyjątkowo długim i jak się okazało konstruktywnym czasem. Ustalono, że kanał komunikacji z ministerstwem zostaje otwarty i będzie kontynuowany w celu dalszych prac.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
