Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 3455 / 556 / 2
Z tego normalnego picia, to zawsze można flaszki porobić. Mój ojczulek zawsze rozrabiał, ja niezaspecjalnie wiem jak to się robi.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1223 / 487 / 0
Ktoś z was próbował kiedyś przepijać spirytus mlekiem ? pamiętne doświadczenie %-D
  • 1893 / 181 / 0
Lubelski pół na pół z energolem o smaku mojito z biedry, polecam.
  • 508 / 195 / 1
Odkopię temat :D
Zawsze jak była okazja lubiłem się popisywać i pić spiryt bez popity, a czasem nawet przetrzymać w ustach i gardle. Nigdy oparzeń itp.
Czyste geny do chlania :D
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 99 / 21 / 0
Ja lubię 200 gram spirytu mały łyczek z tego biorę i dolewam 20-30ml tego słodkiego gęstego soku malinowego do rozpuszczania, trzeba długo trząść bo on się nie rozpuszcza tylko rozdrabnia w spirycie. Poza tym spiryt ma dla mnie fajny przelicznik. 100ml= +- 1 promil
  • 4329 / 700 / 2117
Spiryt na wdechu tylko, łapiecie powietrze i wlewacie do buzi. Potem dopiero wydech. W odwrotnej kolejności można się udusić. Pamiętajcie łotry, harm reduction przede wszystkim! :D

No ale nie oszukujmy się, połowa tutaj pewnie z czymś to rozrabia, ale znajdą się takie świry, które zechcą spróbować nektaru bogów bez mieszania. :D
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 3245 / 617 / 0
A ja z miodem. Kiedyś wypiłem ot tak czysty i doszedłem do wniosku że nie jestem zawodnik na spirytus. Ale w pseudo drinkach jak najbardziej, nawet raz czy dwa jak @igla83 z mlekiem. Potężny kop ogarniam, ale gardło na palenie mam nieodporne.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4329 / 700 / 2117
@Up nie ma zawodników na spirytus, to czysty alkohol, który nawet umiejętnie pity potrafi wyrządzić ogromne szkody. Wiesz, jak jest, znajdą się ludzie, którzy i tak chcą spróbować, więc lepiej od razu na wstępie podkreślić, że pije się na wdechu, niżeli odwrotnie.

Ja próbowałem kiedyś spirytusu z sokiem, dużą ilością. I tak mordę wykręcało. Do tego wpadłem jeszcze kiedyś na to, że nalewka nie doszła mi do końca, spirytus w butelce niezbyt dobrze się zbił i teoretycznie spokojnie przyjąłem na klatę okolice 83% czystego alkoholu. Niemiłe przeżycie, średni smak. Czysta wpadka -- dosłownie czysta.

Spirytus preferowałbym już dla na prawdę świrów, jeżeli chcą to pić, to bezpośrednio mieszać z czymś i to w dużych ilościach. Ale lepiej kupić wódkę.

Prosty przykład, 250ml dla kobiety o wadze 55kg to już dawka śmiertelna (mowa o spirytusie).
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 99 / 21 / 0
Po czystym jest taka chrypa i suchość w gardle. Małe Łyczki i można 100ml w 20 sec wydoić. Swoją droga musi to mega być szkodliwe dla gardła przełyku i żołądka. Następnego dnia też chrypka bywa u mnie. Ale bardzo fajne "wejście" alkoholu czuć w momencie. I szczerze to te wódki polskie za chuj mi nie smakują, są obrzydliwe. Teraz to raz na miesiąc jakiś mocniejszy alkohol wale i wolę już ten spiryt nawet z miodem czy rozcieńczony niż wódę walić.
  • 4329 / 700 / 2117
Ja wódy od dawna nie stosuje. Spirytus czysto dla zabawy jeszcze, jak byłem w cugu, to się robiło. Spoko opcja, fajnie klepie tylko trzeba w nim znać umiar. To jednak dużo wolt, może wysadzić banię i wyjebać z torowiska bardzo szybko, więc trzeba znać umiar, rzekłbym — trzeba być doświadczonym, żeby nie przegiąć fazy.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Wpadli w trakcie transakcji

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.

[img]
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”

Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.

[img]
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?

Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.