Jawor pisze: Jak myślicie czy przy silnych bólach zarzucenie np. 150 mg kody (pomijam właściwosci rekreacyjne) będzie najlepszym sposobem na ich uśmierzenie? Jeśli nie to jaki według Was jest najlepszy lek przeciwbólowy dostępny OTC?
Jawor pisze: Jak myślicie czy przy silnych bólach zarzucenie np. 150 mg kody (pomijam właściwosci rekreacyjne) będzie najlepszym sposobem na ich uśmierzenie? Jeśli nie to jaki według Was jest najlepszy lek przeciwbólowy dostępny OTC?
http://batory.am.lublin.pl/bol/9.htm
Rzeczywiście kodeina jest dobra :)
Czyli co? Jeżeli będe regularnie przyjmował morfine to mi tolerancja nie wzrośnie?
ArkejD pisze: No no, nie wiedziałem ze stosują dekstrometorfan przeciwbólowo. Wiedziałem ze w duzych dawkach nie odczuwa sie bolu, ale zeby po 90mg cos miało choremu pomagać... Pewnie zadko stosowane ze wzgledu na to ze po 90mg dla kogos bez tolerancji, wystepuje duzo skutkow ubocznych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.