metylofenidatu bym nie polecał nikomu, kto się bawi w używki. Parę osób wjebanych w stimy ostrzegało mnie przed tym środkiem.
Modafinil to za to super opcja, ja się suplementuję nim od dwóch tygodni i już tak nie śpię całe dnie jak wcześniej plus jest chętka na robienie czegoś. Fajnie po nim się robi analityczne rzeczy i dużo sprawniej to idzie. Co prawda ja jeszcze wrzucam troszkę kofeiny i jestem na cyklu noopeptowym, ale dodanie modafinilu bardzo poprawiło jakość mojego żyćka i satysfakcję z wykonywanych zadań.
PODOBNO moda też może uzależnić, ale podobno są to bardzo rzadkie przypadki. Z drugiej strony leczy nim się uzależnienie od stimów, na pewno kokainy.
Popieram pomysł na zachowanie odpowiedniej ilości snu - u uzależnionych to niezwykle ważna kwestia. A żreć można co się lubi.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Pozdro.
Wklepując frazy marketingowe w necie, czyli jasno oczywiste "tabletki do nauki" wyskoczy miliard pierdół. Ja natomiast z doświadczenia polecam:
Brainbooster od WK.
Solve Labs Brain Tech.
Swanson Fosfatydyloseryn 300mg (ok 30 kapsułek w środku masz)
Jak nic z tego nie znajdziesz szukaj Magnefar B6.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
31 sierpnia 2022pabloo7000 pisze: Wszelakiego rodzaju ssri mobilizuja do pracy i polepszaja koncentracje chyba ze w manie wskoczysz to bedziesz siał zamęt.
A jak na Was działają duże dawki memotropilu? Placebo? Mnie 4800mg brane w jednej dawce trochę zawsze, tak jakby orzeźwia.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Wycięto offtop.Swoje pytanie zamieść w temacie antydepresanty wątek ogólny ~ Atro
23 września 2022deadmau5 pisze: Masz tego pierdyliard. Podobno WK Dzik typu BrainBooster do nauki.
Wklepując frazy marketingowe w necie, czyli jasno oczywiste "tabletki do nauki" wyskoczy miliard pierdół. Ja natomiast z doświadczenia polecam:
Brainbooster od WK.
Solve Labs Brain Tech.
Swanson Fosfatydyloseryn 300mg (ok 30 kapsułek w środku masz)
Jak nic z tego nie znajdziesz szukaj Magnefar B6.
Proszę Cię to z WK ten BrainBooster to chyba dla dzieci z gimnazjum które jeszcze mają " czysty " organizm czyli nigdy nic nie brały zadnych leków typu benzo opio itp które jak wiadomo im dłużej brane tym bardziej utrudniają nauke itp , więc im osoba która ma wiekszy " licznik " niestety często musi zaczynać od wyzszej pułki
Reasumując mam epizody związane z nerwicę lękową , uczucie strachu , splątanie pustka w głowie ... stosuję doraźnie pregabaline , hydrokzyzyne
W swojej młodej karierze stosowałem piracetam , noopept do nauki były super ... ale noopept chyba pogłębił mi nerwicę jeszcze wtedy nie stosowałem uspokajających środków .
Na stare lata muszę się uczyć i tutaj jest mega problem . Zacząłem stosować LIONSMANE czyli sopłowkę jezowatą i nerwica wróciła ze zdwojoną siłą .
. są jakieś suplementy które pobudzą mózg do nauki a zarazem nie zrujnują mi nerwów ?
Stosowałem także Modafinil ale tylko chwilę było ok .... także pogłębił napady lękowe.
chciałbym pogodzić naukę i moją nerwice... ale stosując np pregabaline nie wchodzi mi zbytnio ta nauka .
co zrobić by ruszyć w dobrym kierunku ?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn
Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.
Czy wyleczymy Alzheimera marihuaną? Naukowcy udowodnili, że jej mikrodawki są bardzo skuteczne
Szybkie starzenie się społeczeństwa powoduje, że dramatycznie poszukujemy nowych metod leczenia choroby Alzheimera. Kolejne sposoby nie działają, a neurodegeneracyjne schorzenie dotyka coraz większej części populacji. Naukowcy kierują swój wzrok w stronę mikrodawkowania marihuany, które ma poprawiać zdolności pacjentów i nie wywoływać „haju”. Wiarygodne źródła pokazują, że to… działa.

