- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
4-AcO-DMT + 4-HO-MET to jakoś super nie wspominam.
1cP-LSD + meskalina - bardzo introwertyczna podróż.
Psychodeliki + DXM to już inna jazda niż inna jazda zazwyczaj.
Psychodeliki + amfetamina, np.: DOC + wład - duża psychodela oraz euforia oraz stymulacja.
Psychodeliki + opio - nic dodać, nic ująć.
Przeżył ktoś z was kiedyś coś podobnego? Chcę zrozumieć czym to było spowodowane i czy przy normalnym LSD przeżyłbym to samo.
Odradzam tego typu połączenia jeśli liczysz na spokojny trip.
Chcę zrozumieć czym to było spowodowane i czy przy normalnym LSD przeżyłbym to samo.
Jadł ktoś ten sprzęt? wpadło mi trochę tego w łapska z zachodu jest to połączenie 80mg 5mapb + 20mg 2fma + 2mg 5meo MiPT.
Niestety trochę ost zajadałem Flubromazepam który jak wiadomo ma okres półtrwania ze 100h i wiem że zmarnował bym tylko pixe za 9E w detalu. Zastanawia mnie tylko to czy to naprawdę naśladuje godnie Madam.
Nie wiem ile będę musiał czekać na zbicie tolerki i benzo skoro wczoraj 60mg 4homipta zrobiło tylko efekty dźwiękowy z wizuali nic. Póki co działa tylko 3fma ale waląc dziennie też już nie ma tej magii co za pierwszymi podejściami a szkoda bo byłem zachwycony.
Nie zrobię przerwy to będę tylko marnował towar ale co poradzić jak się chce i chce...
To jak z tym aka borax jadł ktoś?
Ps. Jeżeli był już taki temat to sorry ale doszukać się nie mogłem.
Nowy temat jest zbędny, przeniosłam do psychodelicznych miksów — CATCHaFALL
Biorę pregabalinę x3 dziennie 75, ssri prozac 20mg rano, welbox 300mg rano, lamilept 100 2xdziennie, trazadon ćwiartkę 50mg na sen i medikinet do 100mg dziennie. Czy mogę na luzie zapalić change czy raczej byście to odradzali? Będę wdzięczna za szybka odpowiedz, buźki
Przeniesiono do działu Miksy — CATCHaFALL
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany
Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
