19 października 2020WujekMorda pisze: Dokladnie - sprawdzenie jest super ale tylko raz czy dwa , potem trzeba juz pójśc na to zaufanie i w 90% przypadków bedzie dobrze. Rozliczajcie się najlepiej BLIKIEM a jak nie to na konto słupa lub ( kosztowna opcja ) przelewem pocztowym do placówki pocztowej - wpłacasz na randomowego typa na poczcie który bedzie się indentyfikował tylko podanym nazwiskiem i swoim nr telefonu i wypłaca n na dowolnej innej poczcie w kraju. A potem on tobie najlepiej in Postem wysyła - 0 przypału wtedy. I jeszcze "pan wysyłacz" musi pamiętać że jeśli robi to na większą skalę to niestety musi trochę pojezdzić po miescie i używać różnych losowyh paczkomatów. Oczywiscie jak się zakumplujesz ze swoim kolegom i udowodnisz mu że jestes słowny i oddajesz pieniądze to opcja ta moze też pójść od Dołu - najpierw dostajesz towar a potem placisz w zadeklarowanym terminie. Grunt to się odnaleźć a "Sprawdzenie" bardzo w tym pomaga. Lecz jego nadużywanie jest ogólnie złe dla"całej NASZEJ SPRAWY" dlatego pamiętajcie o tym żeby na siłę nie korzystać z tej opcji jak juz np 11 raz od tego samego gościa bierzesz. A Jak ktoś okaże się być oszustem z jednej albo drugiej strony to publikować nick chuia tutaj na HP a najlepiej dane żeby inni ludzie prowadzący interesy wiedzieli że jest to oszust. Wiadomo że Rodo to dane dane w jakiś taki sposób zapodać żeby nie łamać przepisów ale żeby było wiadomo o co chodzi. Np Radek z Mokotowa. A jak ktoś robiący tranzakcję wlasnie widzi że robi ją z Radosławem z Warszawy - zapala się lampka i reszta rozmowy się na priv note i Pm odbywa.. Wtedy pomogli byśmy wszyscy sobie. Kto jest za czymś podobnym ??
@lady in the radiator
Swoją drogą jak się zakończyła sprawa, autor ma dostęp do internetu, czy już w ciupie? ;P
PS: Istnieje zatarcie skazania w prawie karnym. To taka instytucja, na mocy której skazanie za przestępstwo zostaje uznane za niebyłe. O czasie i warunkach poczytaj se sam.
"Rutyna to rzecz zgubna "
To była moja pierwsza i ostatnia sytuacja, teraz na maksa zajmuję się studiami i pracą. Nawet już nie myślę o tej sprawie w kontekście zagrożenia - rozeszło się i już.
Jakby doszło do czegoś, to co najwyżej zawiasy pewnie bym dostał. Chociaż i w to wątpię. Pozdro i uważajcie na siebie.
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa... zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny... zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki... zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter... zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b9ddd292-62a5-48af-9d90-28005788ebff/kneppers.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250728%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250728T184601Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f13e85872fe5bc8fa77ca3f353098c18088929fb292f58ac478c6284c0f16915)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.