Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
10 maja 2020Sasukepl pisze: zjadł woreczek z 10 GRAMAMI !!! Kumple mówili, że był to dość dobry jakościowo towar, o dziwo kumpel po godzinie i tak zasnął
a) pewnie by zmarł
b) po 1-3% takiej ilości jaka przyjął latal by z uczuciem, ze jest trzeźwy.
Edit: dopiero teraz zauważyłem, że post z 10 maja, ale 2020
P.S Macie może jakieś skuteczne, sprawdzone, NATURALNE leki na stany lękowe? Bym był wdzięczny bardzo. Pozdrawiam wszystkich
z naturalnych, sprawdzonych osobiscie to aktywnosc fizyczna (np. bieganie przy tych uzywkach dobra opcja) + zdrowa dieta (dieta to nie glodzenie tylko odpowiednio dobrany styl odzywiania) + czas
zadne gotowe leki nie zastapia tego
siema mam takie pytanko. W niedziele zjadłem 2 i 1/3 szczura jakies fety z niemiec. Trzymało ponad 14h i juz w poniedziałek rano miałem lekkie zwidy(w lustrze zamiast lisci widziałem twarze) gdyz nie spałem cała noc (1 raz w zyciu nie spałem po nosie). W poniedziałek wieczorem zarzuciłem jeszcze 2 bombki jakiegos kryształu i dostałem juz ogromnych halucynacji(ostatecznie nie spałem 40h). I pytanie brzmi: czy przez to przedawkowanie jak zarzuce kwasa 180uq w czawartek(30.09) to moze cos pojsc nie tak? Teraz czuje sie troche lepiej ale troche nie chce czekac bo ziomek długo namawiał az w koncu przestałem sie bac tego psychodelika i stwierdziłem ze mozna sprobowac. Tylko to cpanie wszystko zrujnowało. Co myslicie moze byc gorzej niz jakbym go zjadł przed niedzielą?
Powód: scalam bo niepotrzebny nowy temat
jeszcze sie w zyciu naćpasz, nie ma co sie spieszyc i ryzykować badtripa
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.