09 czerwca 2021ema112 pisze: prawdopodobnie przedawkowanie, szczerze to nie wiem, bo po prostu sluch po niej zaginal. jednego dnia pisala smsa, drugiego telefon martwy, wszystkie komunikatory wylaczone. smierc to najprawdopodobniejsza opcja u kogos z problemami i uzaleznieniem od helu, ale moze wyjechala do tajlandii i zmienila tozsamosc![]()
11 czerwca 2021DexPL pisze:Apropos śmierci mniemanologa.26 grudnia 2019mniemanolog pisze: @STR88 , w życiu bym nie pomyślał, że morfinę można przedawkować... Toż to nie fentanyl. Znasz jakieś szczegóły? Może miks? Może zadławił się wymiocinami? Może pirogen i nie wiedział jak się ratować? Obrzęk płuc, mózgu?
Zdarzało mi się przedawkować morfinę i nigdy nie było jakoś specjalnie groźnie, choć nieprzyjemnie, ból głowy, konieczność skupiania się na oddechu i chyba tyle z nieprzyjemności.
Nie ma mądrych śmierci, ale chłopak umarł głupio. Szkoda młodego człowieka, tym bardziej, że tylko eksperymentował.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Ponadto, po głębszej dyskusji doszedł do teorii, w której twierdził, że sterynian magnezu (wosk z tabletek) z krwi osadza się na płucach i wydalany jest wraz z mokrym kaszlem w postaci flegmy. Także wnioski możemy wyciągnąć sami.
15 maja 2021Sawant pisze: Nie wiem czy userka miała konto na hajpie, ale z tydzień temu na ćpuńskiej grupce na FB pisali o śmierci tej Pani: (czekałem aż się tu pojawi news, bo byłem na 90% pewien, że ma konto, a teraz to już nie wiem)
https://www.facebook.com/karolina [cut], dane | STR88
https://www.facebook.com/ulanadzieja2021
Dopiero co skończyła 18 lat, ostro wjebana w opio, głównie hel. Przyczyna śmierci to złoty z fenta. Jeszcze te jej zdjęcie z #Thank You Opiates. Masakra.
Przykro :(
Potępiam
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
