Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 7820 • Strona 723 z 782
  • 1957 / 230 / 0
09 maja 2021blokowiska666 pisze:
150-250mg oral tylko

szkoda nosa na sniffy, któte zapychają kichawe po pierwszej narcie
Nie ten temat.

Trojka udrożnia śluzowke, no chyba że ktoś wpoerdoli kilka gram w noc. Nie polecam, bo powyżej 1g i tak już nie klepie %D
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
Ja trójkę zażywam jedynie snifem, kiedyś waliłam sporo XTC i od tamtej pory oralnie mi dragi nie podchodzą. Sniff to sniff 😁
  • 1957 / 230 / 0
akurat EMka snifem gorzej robi, chociaż ja i tak sniffam na wejściu

mnie trójka uczyniła nosownikiem, z tego trzeba choć 1 kreskę

bez kreski to marnacja materiału

jak tak można

ja nie wiem
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 153 / 16 / 0
Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
Uwaga! Użytkownik SzukamPracy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 266 / 30 / 0
Dla mnie dobre 3mmc zawsze > dobre 4cmc.
  • 9665 / 1903 / 2
11 maja 2021SzukamPracy pisze:
Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
Nie możemy, bo to bezsensu.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 1957 / 230 / 0
Potwierdzam. Nikt racjonalnie myślący tego nie zrobi.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1055 / 153 / 0
Można powiedzieć, że większość miłośników chemicznej euforii wolałaby dobre 3mmc od dobrego 4cmc, ale czy ma to uzasadnienie w jakichkolwiek badaniach?
  • 1957 / 230 / 0
WHO przeprowadziło szereg licznych badań nad tym co lepiej klepie i chlory słabo wychodzą przy mmc. Chociaż badania nad medycznym klefedronem były bardzo obiecujące, to na schorzenia, które leczy klefedron, zeleca się kurację czerwonym mięsem.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 16 / 1 / 0
Cześć wszystkim. Chciałem się dowiedzieć co nie co o tym 3mmc, bo mieszkam w Holandii a tu ponoc to legalne. Z góry przepraszam, ale nie chce mi się czytać 700 stron tego wątku a i znaleźć tu coś też ciężko. :/
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest faza po tym 3mmc? Wyczytałem że coś jak po MDMA? Mamy ze znajomymi za sobą MDMA i koko więc co nieco już przerobilismy. Zastanawia mnie czy w ogóle warto się w to bawić? Ile trzeba wziac, żeby mieć dobrą fazke? Jak to w ogóle skonsumowac? Wypić z sokiem? Walnąć w nos? :D Tolerancja zerowa bo nigdy tego nie próbowaliśmy. A pytam bo mam obawy, bo widzę że w sklepie 2,5g jest za 20 euro, dostępne są kryształy i proszek. Opłaca się w ogóle w to bawić? Bardzo pasowała nam faza po koko jak i MDMA :)
ODPOWIEDZ
Posty: 7820 • Strona 723 z 782
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.