Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Twój ulubiony narkotyk
marihuana
273
31%
ecstasy
98
11%
amfetamina
76
9%
Grzyby
57
7%
LSD
67
8%
DXM
44
5%
salvia divinorum
13
1%
kokaina
37
4%
heroina
52
6%
Inny
151
17%

Liczba głosów: 868

ODPOWIEDZ
Posty: 577 • Strona 49 z 58
  • 15 / 2 / 0
podtlenek azotu w mixie z MDMA to złoto
  • 2242 / 374 / 0
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 24 / 2 / 0
marihuana
LSD
3cmc/4cmc
benzo
  • 219 / 47 / 0
GHB/GBL
.
.
i daleki nic nic
.
.
.
  • 119 / 48 / 0
Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć.
  • 1 / / 0
Zależy:
Z codziennych to bupra i alpra/Bromazepam/weed.
Z okazjonalnych to majka iv, fenidaty wszelkiej maści, mefoketony - czaję się na iv.
Z całego doświadczenia: MXE (kiedyś spróbowałem i utkwiło mi w głowie), alfa-phip iv lub amfetamina 0,5g iv w 2 sekundy... robione przez kobietę, to wchodzenie w sferę intymności, pozwolenie na wpuszczenie w siebie czegoś, co da ci błogość, to tak jakby pozwolić komuś sprawić sobie niespotykaną w przeciętnym życiu przyjemność, która momentalnie obezwładnia twoje ciało i umysł.
DHC też lubię, szczególnie nodding po niej, nieporównywalny do żadnego z opio.
  • 268 / 37 / 0
jesli mam wybrac 1 to wybieram MDMA w odpowiednio sporej dawce ale nie za duzej - takiej trafionej w punkt zeby cokolwiek ogarniac/pamietac

tylko jak to szczescie trzeba odpowiednio dawkowac zeby sie nie przejesc wiec rzadko uzywam, ale jak juz zarzucam to wiem ze bedzie zajebiscie :extasy:
dosc istotne sa warunki odpowiednie i nastawienie oczywiscie, chociaz nawet jak sie zgubilem pod wplywem MDMA to dobrze wspominam tamten wieczór :ojeju:
Uwaga! Użytkownik nawachajka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / 13 / 0
Mogłabym wymienić kilka, które zapadły w pamięć jako najdalsze i najgrubsze. Było to wówczas, gdy miałam nieskalaną psychikę. W obecnej sytuacji, rozkochalam się w 3cmc. Mam zawyzona tolerke, po dawkach rzędu 200mg poprawa humoru, nic nadzwyczajnego. Gdy machne 400mg÷, efekty przypominają psychodele w której się zabujalam. Jest oczywiście minus, substancja trzyma do 2h po czym występuje zwala z 5h. Aby, zapobiec, co 2godziny trzeba się intoksynowac. Spędziłam kilka rajdów. Kolejny spędzę na rowerze nocą. Wszystko się rozpływa, jak po speedujacym kwasie. Uwielbiam widzieć rzeczy niematerialne i nierzeczywiste. Raz tripowalam na rowerze, tylko że set settings był niezamyslony, w południe. Gdy się wydarzy kolejne wzięcie, podróż zakończy się o świcie a zacznie po zmroku. Zyczcie mi powodzenia, oczekujemy czerwca.
  • 8103 / 914 / 0
Pan Tramdol
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2876 / 267 / 0
marihunanen już od tyluuuuu lat, "dzięki wszystkim za towar, który nigdy się nie nudzi"
ODPOWIEDZ
Posty: 577 • Strona 49 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.

[img]
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania

Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.