Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
81
27%
Thioco
220
73%

Liczba głosów: 301

Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 735 z 1155
  • 2876 / 267 / 0
do podbijania prometh bez konkurencji
  • 497 / 12 / 0
polecam również sodę i pieprz, to z takich domowych rzeczy, świetnie działa.
sok z grejfra niby został obalony, tzn. nie działa jakoś na podbicie kody.

a z leków to jeszcze apap noc
p
email: 853156@protonmail.com
  • 867 / 253 / 0
Ile sody i pieprzu i kiedy to zjeść?
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 102 / 17 / 0
pieprz i soda ? sulfogwajakol to przy tym łagodzący balsam na żołądek 🥵
  • 50 / 6 / 0
U mnie herbata wypijana przed kodą jak i do popicia zdecydowanie osłabiała działanie. koda z thio.
  • 497 / 12 / 0
pieprz małą łyżeczkę 40 minut przed kodą, soda to samo. pobudza trawienie i wydzielanie soków żołądkowych, przez co koda lepiej się wchłania = mocniej działa.
p
email: 853156@protonmail.com
  • 867 / 253 / 0
A o co chodzi z Apapem? Podejrzewam, że również wzmacnia sedację?
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 119 / 48 / 0
Apap noc zawiera difenhydramine czyli przeciwhistamine I generacji. Tyle ze jest z paracetamolem, wiec trzeba ekstrakcję antkowa zrobić. Do kody bym nie polecał bo za duża sedacja, ale do diazepamu 2-4 tabl i jest kosmos!
Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć.
  • 867 / 253 / 0
A, czyli to samo co hydro w zasadzie. Co masz na myśli mówiąc "za duża sedacja"? Zastanawiam się, czy kiedykolwiek osiągnęłam tak wysoki jej poziom, żeby mi to przeszkadzało %-D
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 356 / 71 / 0
11 marca 2021stachuj pisze:
Apap noc zawiera difenhydramine czyli przeciwhistamine I generacji. Tyle ze jest z paracetamolem, wiec trzeba ekstrakcję antkowa zrobić. Do kody bym nie polecał bo za duża sedacja, ale do diazepamu 2-4 tabl i jest kosmos!
aviomarin tez zawiera te substancje. z tego co wiem nie ma zadnych innych parasyfow czy wypelniaczy, wiec nie trzeba nic filtrowac. moze to dobra alternatywa do podbijania opio?
Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 735 z 1155
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.