Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
No i tak - 3g z kawką wyrwało z butów i nie da rady usiedzieć. 4 dni i 12h i jak obuchem i tak mała dawka, tyle że to moje pierwsze opio w życiu. Ktoś kto wali kodę a tym bardziej grube opio niech lepiej nie kombinuje bo to bedzie całkowicie nieekonomiczne z tolerką. Efekt antydepresyjno-napędowy jest magiczny.
Jest wtorek południe, a przesyłka jest już ze mną
Dyszka czerwonej Sumatry z sokiem jabłkowym i ogarniam wszystko jak na skrzydłach. Liczę w końcu na zaklejenie dupy - sorry, że tak wprost, niestety rewolucja w jelitach już w drugiej dobie od odstawienia miała miejsce aż do dziś.
Przykre, ale prawdziwe.
/edit
A właśnie, bo już dawno miałam pytać.
Już pomijam, że u mnie dawki zatrważające, ale również po kilku mniejszych, na przykład 8g, występuje u mnie silne rozedrganie. Najbardziej rąk. Ktoś miał, bądź ma coś w podobie?
Tak to wygląda przy ładowaniu, mija po jakiejś godzinie, ale nieraz mnie tak wytelepało że sama nie wierzyłam.
Zastanawiam się, czy to niebezpieczne.
Nie wiem czy kratom podwyższa próg drgawkowy, na redditach pisali, że schodzili z benzo pijąc kratom ale to wolne odstawianie a nie podmianka. Na roznych ludzi kratom (jego alkaloidy) roznie działaja - alkus co pil 15 lat wskoczyl na kratom i nie pije na 20g/d i zero problemow z watroba a ktos po 3 dawkach ma zatrucue wątroby a nie pił alko niemal wcale.
Oczywiscie ja lubię substance research i byli tacy co padaki dostawali po CT z wysokich dawek branymi latami. Gdzies widzialem, ze procz agonizmu i antagonizmu opio mu, modulacji serotoniny ma też działanie na kanały wapniowe. Odstawka dluzsza niż tydzień może być ciekawa - ale widziały gały co brały. Deprecha pewnie wgniecie i wyczochra ale nie ma nic bez konsekwencji.
Fuzja - D5
@CATCHaFALL zamówione 250g zielonej sumatry z KUK, za 250g z przesyłką wyszło mniej niż za 200g z przesyłką z NL. Zaraportuje wiec jak sie ma moc i jakosc do znanego vendora z NL.
Jako, że mam troche kaski na boczku ujęło mnie jedno - jak kupisz 5kg 1kg masz extra czyli płacisz za 4kg. To by mnie starczyło ma jakies 5000g:6g na 833 dni! No dobra, na 700 gdyby tolerka leciała. Prawie 2 lata bez zmartwień i ze £160 w kieszeni..
No ale to jak próbować skakać na nartach ze skoczni mamuciej bez przygotowania. Siad na belce jest piękny i euforyzujący, najazd to magia, potem odbicie i lot, tak lecimy do zatracenia aż tu kurwa zbliża sie zeskok i lądowanie w formie wyjebania z połamaniem psychiki.
To się naprawdę chwali, jedna z najszybszych wysyłek z jaką się spotkałam.
Nie jesteś pierwszą osobą stąd, która od niech wzięła, mogłam ich poprosić o kod rabatowy dla hajpowiczów
Daj znać, czy testy Sumatry przebiegły pomyślnie. Ja na chwilę obecną również walczę z Sumatrą, wszystkimi kolorami i jestem zadowolona ^^
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kateryna_wakarowa.jpg)
Ukraińce przemycającej narkotyki na Bali grozi kara śmierci przez rozstrzelanie
21-letnia Kateryna Wakarowa jest oskarżona o wwiezienie narkotyków na Bali. Kobieta może zostać za to skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/133-212908.jpg)
120 litrów pochodnych opioidów w płynie nie trafi na rynek
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie ujawnili miejsce przechowywania nielegalnych substancji psychotropowych, zabezpieczając ogromne ilości pochodnych opioidów w płynie oraz półproduktów służących do przetwarzania środków odurzających.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.