Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 163 • Strona 10 z 17
  • 1431 / 89 / 2
@misspill Jest nawet lepsza na początku od benzo, a ma okropne uboki jak pustoszenie lodówki.Możecie się nie zgodzić, ale fizycznie nie wciąga.
action movie:gun:
  • 3455 / 1118 / 0
08 lutego 2020NTM3689 pisze:
Próbował ktoś mix thc + gabapentyna? Czy jest on tak samo przyjemny jak pregabalina + thc?
Przyjemniejszy... doprawdy! Bardziej w stronę benzo, a mniej barwna i soczysta. Więcej chillu gwarantuje gabapentyna aniżeli pregabalina, a jej działanie startowe bez wyrobionej tolerancji na efekt - jest świetne, jeśli oczywiście nie wjedzie w tępą sedację, tu łatwiej się zawiesić na średnio przyjemnej fazie. Trzeba spróbować. Wrzucaj 600-1200mg.

Co ciekawe, redukuje akatyzję równie dobrze co pregabalina, bez efektu hipomanii i głupkowatego humoru, to niemała nadzieja dla użytkowników neuroleptyków.
Guide do Nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 260 / 22 / 1
Niestety gabapentyna już dawno mi się skończyła, ale przeglądając ten temat jakoś tak dziwnie zaczęły mnie boleć plecy... To chyba nerwobóle %-D
@misspill Na co bierzesz te gabapentyne, jeśli można spytać?
  • 1431 / 89 / 2
Ja teraz pojechałem 2 gramy, najpierw poszło 1 gram i dorzuciłem po 1h 700 mg+300 mg sinfem.Wyjątkowo solo tym razem i bez tolerancji.Działanie coś w stylu benzo i antydepresantów z takim sztywnieniem ciała i mega czilowaniem.Lekkie problemy ze wzrokiem i taką jakby orientacją.Mała głowojebliwość w prównaniu z pregą więc co kto woli.Jazda autobusem to była przyjemność.Opłaca się sinffa robić tym lekiem?
action movie:gun:
  • 1431 / 89 / 2
Ta substancja jest naprawdę *ojebana i nie do ogarnięcia, zmianiam zdanie.
action movie:gun:
  • 3573 / 581 / 1
nijak to nie przypomina pregabaliny ani benzo!

Testowałem na czysto gabapeptynę, dawkę 300 i 900.
Zero działania na gaba, zaś co ciekawe i irytujące- czas wolniej płynął. Będąc w pracy myślałem że powinna jużbyć np 17;30, ze zaraz wychodzę z pracy- tymczasem była np trzecia... może to trochę dziwnie brzmi, ale 2 razy w pracy brałem gabapeptyne i ewidentnie czułem to samo, że powinno być już xxx dalej :P
No i te ticzki
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 963 / 17 / 0
Biore dawkę 600mg gaba jakie są najczestrze skutki uboczne gaba
  • 1223 / 487 / 0
28 marca 2021pauleta1987 pisze:
Biore dawkę 600mg gaba jakie są najczestrze skutki uboczne gaba
A po ci to wiedzieć ? Pauleta ty stary rowerze.
  • 963 / 17 / 0
Czy gaba działa przeciwlekowo biorę dawkę 300 bo mam wielopoziomowa dyskopatie szyjna ledzwiowa
  • 1431 / 89 / 2
05 kwietnia 2021pauleta1987 pisze:
Czy gaba działa przeciwlekowo biorę dawkę 300 bo mam wielopoziomowa dyskopatie szyjna ledzwiowa
Ogólnie tak, bo jest w 95 procentach jak prega.Na ang piszą, że małych działa trochęj ak słabe benzo, ale to na coś innego piszą raczej lekarze neurolodzy.Zależy od dawki, jak weźmiesz pierwszy raz 3 gramy to nie zawiązesz buta.Ta substacja działa przeciwlękowo i nawet coś jak alkochol, ale jest pojebana jak przedawkujesz możesz siedzieć i mieć chęć wbić nóż w brzuch.To jest taka bardziej kulturalna prega czyli masz kompononet przeciwlękowy i nawet przypałowy, a czasmi jak to ćpasz to kopnie jak piguła.Ona jest podobna do pregi chociaż inny mechanizm (receptor zlokalizowany w bliskim miejscu), bo łańcuchy podobne i uboki.Też może wystrzelić cię jak feta.Pisałem wyżej pojebana substacja, którą tylko testa robiłem parę razy i nie ćpam gówien profil działania zmienia się od chumoru substacji i jest losowy i poj....Taka substancja dla gubusiarek.Ją piszą na Reddit, że niby też można odstawiać opio nie wiem. :halu:
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 163 • Strona 10 z 17
Artykuły
Newsy
[img]
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat

Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.

[img]
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków

Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.

[img]
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”

Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.