Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4025 • Strona 361 z 403
  • 12 / / 0
Jako że bardzo mnie zainteresowało działanie GHB na organizm a nigdy nie miałem z tym do czynienia to czy wgl opłaca mi się kupować BDO ? Czy jednak powalczyć o zdobycie giebla choć są na to niskie szanse w mojej sytuacji :(
  • 1877 / 194 / 0
giebel lepszy ale od biedy możesz 100ml BDO sprobówać
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 153 / 12 / 0
@Orbitron ja bym postarał się o giebla albo GHB, BDO to słaba faza a zdrowie niszczy najbardziej bo to największy syf z tej trójki
  • 13 / 1 / 0
20 grudnia 2020Orbitron pisze:
Jako że bardzo mnie zainteresowało działanie GHB na organizm a nigdy nie miałem z tym do czynienia to czy wgl opłaca mi się kupować BDO ? Czy jednak powalczyć o zdobycie giebla choć są na to niskie szanse w mojej sytuacji :(
Lepiej staraj się o dobrego GBL'a. BDO to syf i jak wspomniał poprzednik. Szkodliwy dla zdrowia na dłuższą metę. Możesz kupić mniejszą ilość, żeby zobaczyć, czy taki rodzaj fazy Ci się spodoba. Oczywiście na GBL'u będzie kilka razy lepsza
  • 142 / 3 / 0
a ja mam takie pytanie , mam nadzieje ze odpowiedni wątek - jest opcja zamowic gbla ze sklepu "GBL europe" kiedy przykladowo bede pare dni w czechach nocowal w hotelu aby tam odebrac zamowienie?
  • 307 / 64 / 0
Nie wiem co to za sklep, ale jeżeli jest to legalne w Czechach (czyt. nie potrzeba specjalnych uprawnień do zakupu GBL) to jak najbardziej jest to możliwe.
Ziomek kiedyś taką akcję odwalił z tym że wtedy był na Litwie.
  • 153 / 12 / 0
W praktyce możesz nawet pojechać do Czech i ustawić sobie na odbiór w punkcie przesyłki. Odbierasz i masz, pełny legal tylko potem musisz się tułać do Polski i liczyć że graniczni nie będą mieli gorszego dnia.
  • 98 / 4 / 0
co myslicie o mixie z mj?
  • 1 / / 0
29 grudnia 2020Narkotykowiec pisze:
a ja mam takie pytanie , mam nadzieje ze odpowiedni wątek - jest opcja zamowic gbla ze sklepu "GBL europe" kiedy przykladowo bede pare dni w czechach nocowal w hotelu aby tam odebrac zamowienie?
Zamawiałam z tego sklepu będąc w Niemczech i ogólnie polecam, jedyny minus jest taki, że można go zamówić bez uprawnień jedynie w formie żelu. Zawiera 1% celulozy przez co nie rozpuszcza się w napojach i pije się takiego glutka, przykra sprawa.

Aktualnie chcę się wybrać na Czechy/Słowację, ale nie mam pojęcia jak z hotelami ani jak tam działają paczkomaty/punkty odbioru...
  • 5801 / 1192 / 43
Bardzo dobry miks.
Ale kannabinoidy mogą nieco "spłycić" gieblową euforię.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 4025 • Strona 361 z 403
Artykuły
Newsy
[img]
Ukraińce przemycającej narkotyki na Bali grozi kara śmierci przez rozstrzelanie

21-letnia Kateryna Wakarowa jest oskarżona o wwiezienie narkotyków na Bali. Kobieta może zostać za to skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie.

[img]
Nasi sąsiedzi legalizują marihuanę. Do 100 gramów na własny użytek

Czechy przygotowują się do ważnych zmian w swoich przepisach dotyczących marihuany. Od 1 stycznia 2026 roku będzie tam legalne posiadanie do 100 gramów marihuany oraz uprawa do trzech roślin konopi na własny użytek. Dzięki temu, Czechy staną się drugim krajem w Unii Europejskiej, który zdecydował się na takie rozwiązania.

[img]
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet

Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.