Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
12 lipca 2020Jureksteryd pisze: @taurinnn, podajac morfine im czy sc biodostepnosc wynosi tyle co przy iv, czyli 100%. Wolniej zaczyna dzialac co nie znaczy, ze biodostepnosc jest nizsza niz przy podaniu dozylnym. Substancja w 100% trafia do krwiobiegu, nie ma miejsca zeby mogla "schowac sie" gdzie indziej czy "wyparowac".
Pytałem kiedyś o podanie i.m. przerobionych tabletek z morfiną, odradzaliście, ale jako typowy ćpun oczywiście nie posłuchałem. Tak więc, przerabiałem tabletki Vendalu i podawałem to domieśniowo w sumie jakieś ~20 razy. Dupa trochę bolała przez 2-3 dni po każdym strzale, ale nic innego się nie działo. Podczas całego procesu dbałem o higienę i co chwilę przemywałem ręce spirytusem (łyżeczkę przed też). Myślę, że wychodziło mi to całkiem dobrze, po zjedzeniu rano 200mg wieczorem odczuwałem strzał z tabsa 100mg podobnie/trochę mocniej. Po zjedzeniu rano 100mg strzał wieczorny z 200mg był sporo mocniejszy niż zjedzenie 300mg. Oczywiście doustne podanie było poprzedzone rozgryzieniem tych retardów.
Także tak, nie róbcie tego w domu. Pozdrawiam wszystkich opiowraków.
Pozdrawiam wszystkich zdegenerowanych ćpunów.
Fajnie hukać (póki ma się w co pukać), ale podanie i.m jest lepsze niż może się wydawać.
Otóż dotarłem do momentu gdzie naprawdę nie mam już gdzie strzelać bo wszystkie nawet te najmniejsze, najcieńsze żyły są nieczynne.
Naprawdę się przeraziłem gdyż od dłuższego czasu siedzę na praktycznie stałych dawkach majki i.v. tj 2x dziennie po 400mg i.v z MST 100/200mg czasami tylko czyli najczęściej przy nowym opakowaniu wezmę 2-3 szoty po 600mg i wracam na 400.
No i sami pomyślcie co by się ze mną działo gdybym nie mógł wprowadzić do organizmu potrzebnej dawki..
Przypomniałem sobie jak jesienią gdy były braki MST w aptekach to ogarniałem zamiennie Vendal Retard.
I wtedy z tydzień czasu jechałem już na tym vennd
Coś z czym nikt nie godzi się..."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.