Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Szukam srodka, idealnie jakby byl legalny ktory sprawia, ze jest sie bardziej gadatliwym, poprawia small talk i sprawia ze jest sie bardziej otwartym i chetnym do rozmow bawet z obcymi osobami.
Dobrze by bylo jakby nie zaburzal za bardzo swiadomosci tak jak np alkohol, a najlepiej wogole nie zaburzal.
Jakies propozycje?
  • 346 / 116 / 3
10 października 2020roytab pisze:
Każda substancja psychoaktywna zmienia/zaburza świadomość.

Oprócz w/w warunku, wszystkie pozostałe spełnia fenibut:
fenibut-watek-ogolny-t32654.html
Można bez problemu kopić na Największym Portalu Aukcyjnym.
  • 213 / 20 / 0
  • 1067 / 206 / 0
I don't do drugs. I am drugs.
  • 1960 / 205 / 0
Pregabalina %-D serio, po niej pojawia się gadatliwość.
Take DXM and Be Happy
  • 1223 / 487 / 0
ewentualnie baklofen w dużych dawkach,nawet samemu do siebie się gada %-D
  • 1290 / 367 / 0
2 lyzeczki kawy na strzal i potem lyzeczke co 2h
  • 1315 / 234 / 0
UMIARKOWANE dawki MDMA podbiją smalltalk na level pro, po zbyt dużych zrobisz z siebie pajaca, zbytnio się spoufalając.
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 2052 / 506 / 0
Dużo zależy o jaki typ rozmowy Tobie chodzi - czy bardziej o rozmowę z biznesem czy o randkę.
  • 356 / 71 / 0
według mnie też pregabalina, nie zamykała mi sie po niej gęba przy ludziach z którymi normalnie wcale nie mam ochoty sie otwierać
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi

Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.

[img]
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce

Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.

[img]
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków

Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.