Tytoń ma osobny dział → >LINK<
02 lipca 2020danka80 pisze: Ja rozmawiałam z wieloma osobami na temat Yerba Mate i tyle dobrego się dowiedziałam, że chcę rozpocząć przygodę z tym tak zdrowym napojem, ale nikt nie potrafi mi dokładnie poradzić od czego zacząć. Jedynie dowiedziałam się, że początek jest trudny, bo napój ten jest gorzki i nie wszystkim przypada do gustu. Nie wiem co o tym sądzić.
Na początek mogą być jakieś smakowe, owocowe itd. Musisz poszukać co Ci przypasuje i kombinować. Ile sypnąć, jak zalewać, kiedy wystygnie, chujemuje. Poeksperymentuj i sobie wypracujesz.
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu
Dziwi mnie to połączenie. To się nie bierze na problemy ze snem? Teraz natomiast odpowiem kontrowersyjnie: albo ćpiesz albo się leczysz. Wywal kofeinę - resetuj mózg i bierz co bierzesz
28 września 2020pol90 pisze: A właśnie jak to jest z tą yerbą mate czy dostarcza magnezu organizmowi czy wypłukuje bo ja zawsze pije 800 ml dziennie yerbmy z zieloną herbatą i do tego kawe gdzieś tak 1.3 litra dziennie i dodatkowo kofeine w tabletkach dzisiaj wziąłem 200 mg kofeiny w tabletkach i dzisiaj koło godziny 20 zauważyłem dziwne drgania warg twarzy i tego dnia dużo razy oddawałem mocz, przestraszyłem się, że to może być niedobór magnezu więc wziąłem aspargin 2 porcje i nie przeszło.
Przepraszam, że z takim opóźnieniem odpowiadam, farmaceuta i lekarz nie wiedzieli. Test poszedł, małe dawki yerby ok, ale czystej, bez żadnych dodatków. Wystrzegać się dodatku zwanego żen-szeń.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a179653c-509f-4c08-8064-eb162f16add4/nGjA9z.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250712%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250712T120002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2e0bca369585c76f9c16af4882d77b02dd6a24b81197ff5a731ebb9e5e26da48)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.