Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 4 z 8
  • 71 / 17 / 0
Jak przy sobie to klasycznie kieszeń, gacie, skarpeta, but. Ewentualnie pod język i w razie czego połykasz. W domu to juz jak sobie wymyślisz, ale to bardziej kwestia ukrycia przed innym domownikami, bo jak psy wpadaja, żeby zatrzymać groźnego narkomana z 0.6 mety to robią rozpierdol i znajdą wszystko (tak przynajmniej wynika z opisów na hr). Zawsze możesz poza domem znaleźć jakieś miejsce, ale wtedy szansa, że ktoś inny zgarnie/ zobaczy jak wyciągasz etc
  • 968 / 96 / 0
Wkładam sobie do dupy.
sem,borbak,ebbing,figlarnaliliputka,ein,-io-FajnaBania
  • 17 / 2 / 0
ja staram się mieć tyle, by od razu wszystko zużyć, przy sobie boję się nosić, w szczególności patrząc na mój wykonywany zawód %-D może schowaj do kratki wentylacyjnej, materaca, ziemi w doniczce? jeden ziomek trzymał w pustym słoiku po maśle orzechowym w szafce :mniam:
  • 1455 / 592 / 0
Mam wielkie pudelko pelne pieknie posegregowanych dragow . Wyjebane z kryciem sie , zeby policja w ogole mogla mnie przeszukac w domu musieliby miec nakaz sadu bo nie mam obowiazku im otworzyc bodajze . Ale to nie polska , tylko cywilizowany kraj :pacman:
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 62 / 19 / 2
20 listopada 2019mathers1 pisze:
ja staram się mieć tyle, by od razu wszystko zużyć, przy sobie boję się nosić, w szczególności patrząc na mój wykonywany zawód %-D może schowaj do kratki wentylacyjnej, materaca, ziemi w doniczce? jeden ziomek trzymał w pustym słoiku po maśle orzechowym w szafce :mniam:
Przy sobie też nie chcę nosić. Pomyślałem o doniczce, ale takiej publicznej, np. na klatce schodowej albo nawet na balkonie. Dobrze zabezpieczyc przed wodą bo jak kwiat się napije to jeszcze może nas pożreć.
Albo gdzieś w ziemi, pod płytkami chodnikowymi, w piwnicy w jakimś miejscu, gdzie nikt nie zagląda. Wytrzeć odciski z opakowania.
Sex po mecie najlepszy na świecie :hel:
  • 33 / 3 / 0
w kieszeni w bluzie z kapturem, składam i do szafy
Uwaga! Użytkownik miksss nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8103 / 907 / 0
W pudełeczku po zegarku trzymam, czasem jak ktoś mi da Benzo w samarce.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 12 / 1 / 0
Palonko trzymam w małym szklanym słoiku, zapakowane do zipa. Trzymam w apteczce tj. szafce obok lustra w łazience, tam gdzie są leki :-)
Uwaga! Użytkownik heihaczi jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 766 / 50 / 1
Nie chodzi tu już o skrytkę, ale co zabecpieczy ulatnianie zapachu. Bo schować można w milionach miejsc, ale czy jest coś prócz pakowania próżniowego którego pies nie wyczuje? Czy na to nie poradzimy nic
Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny.
  • 641 / 98 / 0
Psy nawet wyczują koronawirusa, zatem nic nie pomoże.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 4 z 8
Newsy
[img]
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”

Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.

[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.

[img]
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem

Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.