Dobre połączenie, powinno Ciebie z deka uspokoić i uśpić.Na 99 % będziesz miał realistyczne sny po antydepresancie wiec przyszykuj się na ciekawą noc.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
06 sierpnia 2020rooney pisze: mirtazapine i chlorprotixen ktoś łączył? jak wrażenia? jak na tak słabe kalibry to moim zdaniem w miare daje rade takie coś, jak narazie uchrania mnie od to od demolowania wszystkiego na drodze
Ja na spanie i wyluzowanie robię taki mix, a miejcie na uwadze lekomanie jako moje życie i nie róbcie tego
Mój przepis
potrzebne rzeczy
3 tabletki Trittico
1 tabletka mirtazapiny
2 tabletki Noctis
100/150 mg hydroksyzyny
5/10 mg diazepamu zależne od mojej tolernacji
0,25 mg Medycznej mariuhanen
trochę Polferganu jako przyprawa do smaku
moje przygotowanie
Potrawę rozpoczynam wcześniej jarając.Rozwalam dwa tabsy Trittico na wiór i wciągam nochalem.Zależnie jak wejdzie dopijam syropki.Dorzucam mitrazepine czekam aż składniki się połączą w garnku.Noctis po 1 h dorzucam do cieczy.Jak nie smakuje senie dorzucam jeszcze tak 5 mg diazepamu jako liśc laurowy.Zawonsowani kurze mogą dorzucić 1 TR po rolkach.
Niestety same dezinformacje w dużej mierze nie na temat (stosuje Pan benzo i klasyczne leki nasenne, które powinny być stosowane w ostateczności) i polecanie jakiegoś rodzaju bardzo uzależniających heroic combos. Proszę nie stosować się do powyższej porady, gdyż grozi to przewlekłymi negatywnymi konsekwencjami./ ~misspill
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
Psychiatra metodą uda się to się uda a przecież i tak jebnięty maskuje skutek choroby.
Mózg jest zbyt skomplikowany, by można go było mózgiem zrozumieć
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
