Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
uważam, że ona przedłużyła tylko ciąg.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Na RLS Sirdalud, może Restonum coś też pomoże. Na RLS pomogą też na pewno benzodiazepiny i pregabalina, ale to już też ćpanie, więc lepiej pójść do lekarza po Sirdalud. Ponarzekaj na bóle pleców i powiedz, że kiedyś pomogło.
Przy okazji dzisiaj mam 10 dzień abstynencji. Objawy skrętowe nadal obecne, ale powoli słabną.
jednak jeśli ktoś ma obawy, to kolega wyżej podał nazwy środków, które również pomogą, a nie wywołują uzależnienia.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
03 sierpnia 2020crocodilla pisze: Na bóle w nogach diklofenak.
Na RLS Sirdalud, może Restonum coś też pomoże. Na RLS pomogą też na pewno benzodiazepiny i pregabalina, ale to już też ćpanie, więc lepiej pójść do lekarza po Sirdalud. Ponarzekaj na bóle pleców i powiedz, że kiedyś pomogło.
Przy okazji dzisiaj mam 10 dzień abstynencji. Objawy skrętowe nadal obecne, ale powoli słabną.
Ja jak czasem jak przesadzam z siedzeniem przed kompem to mnie napierdziela lumbago. Trochę ketonalu w maści i od razu ulga.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Naproksen i LSD w bałtyckich krabach. Jak leki trafiają do morza?
Marihuana a demencja. Nowe badanie przyniosło zaskakujące wyniki
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Polacy stworzyli olbrzymią bazę danych oddziaływania leków psychotropowych na EEG
Leki psychotropowe od dekad stanowią podstawę leczenia zaburzeń psychicznych, jednak sposób, w jaki dokładnie wpływają na aktywność elektryczną mózgu, nigdy wcześniej nie został zbadany na tak dużą skalę. Zespół naukowców przeanalizował ponad 24 tysiące zapisów EEG pochodzących z dwóch warszawskich szpitali psychiatrycznych. Wyniki tej pracy, opublikowane w czasopiśmie eBioMedicine, tworzą największy jak dotąd atlas neurofizjologicznych „podpisów" głównych klas leków psychotropowych.
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych
Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
