Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
07 lipca 2020stuk pisze:To jest mit na moje, nie jest to potwierdzone.Badacze się spierają.Nie strasz przy sporadycznym użytku jest ok.30 czerwca 2020Anabolik pisze: Uważajcie duża dawka hydroksyzyny powoduje przedłużenie odstępu QT w zapisie EKG co może prowadzić do zaburzeń pracy pikawy
A efekt rekreacyjny czy leczniczy żaden tego leku( pisze o sobie )
Wikipedia:
Działania niepożądane są podobne do występujących w przypadku stosowania wszystkich innych leków przeciwhistaminowych I generacji. Obejmują głównie nasiloną senność, euforię i hamowanie ośrodkowego układu nerwowego. Ponadto hydroksyzyna może wywoływać zaburzenia układu krzepnięcia, a nawet sama (w przypadku nadwrażliwości) być przyczyną wystąpienia objawów alergicznych. Może nasilać działanie podanych razem z nią depresantów, także tych narkotycznych (alkoholu, morfiny i kodeiny). Przez niektórych badaczy podejrzewana jest o łagodne działanie kardiotoksyczne[potrzebny przypis].
Ostry trip był po połączeniu hydroksyzyny ? Bo z tego co mi wiadomo to koleżanka wzięła małą dawkę, wypiła trochę piw i miała zgona
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
na początku miałam to na sen, bo często miałam paraliże po 20mg na noc
teraz na drżenie lub taki zwykły chill biorę (lęki) i jak normalnie 50mg rano lub co jakiś czas sobie jebne100mg na sen i jest git tylko człowiek senny w chuj na następny dzień
23 lipca 2020UJebany pisze: @Amthasian
Ostry trip był po połączeniu hydroksyzyny ? Bo z tego co mi wiadomo to koleżanka wzięła małą dawkę, wypiła trochę piw i miała zgona.Ale może ona jakaś nadwrażliwa.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.