Jeszcze się tu z piko nie spotkałem.
Oraz pytanie jeszcze jedno, jeśli mam revolut jak płacić bitcoin, skoro mogę go kupić, ale nie mogę nim płacić, jakieś opcje na rozwiązanie problemu, inne konto nie wchodzi w grę, obecnie. Pozdrówka mordeczki
Podziel się posiłkiem, chamie
07 marca 2021Zawodnik4CmC pisze: 3mmc znajdę szybko, czy najlepiej kupić w jakimś rc z dostawa do siedziby swojej?
Oraz pytanie jeszcze jedno, jeśli mam revolut jak płacić bitcoin, skoro mogę go kupić, ale nie mogę nim płacić, jakieś opcje na rozwiązanie problemu, inne konto nie wchodzi w grę, obecnie. Pozdrówka mordeczki
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.