Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
18 czerwca 2020MaleCoNieCo pisze: Nie mija sie z celem 2h to strasznie duzo na skrecie 2h trwaja jak 4h![]()
![]()
w temacie modulatorów GABA mam chyba poza opioidami największe doświadczenie spośród wszystkich substancji, z którymi mam do czynienia, bo stosuję różne środki z tej grupy od bardzo dawna. przerobiłem większość dostępnych na naszym rynku benzodiazepin, piłem spore ilości GBL oraz BDO, a także długo eksperymentowałem z baklofenem. uogólniając - mam GABAergiki rozłożone na czynniki pierwsze.
jednak dopiero teraz mam okazję przetestować pregabalinę, jakoś zawsze ją pomijałem. dzisiaj wykupiłem chyba najtańszy zamiennik - Linefor produkowany przez Polpharmę, opakowanie ma praktycznie ten sam design, co baklofen. zapłaciłem coś koło 20 zł za 56 szt. po 75 mg, czyli najmniejszą, dostępną wersję. w teorii są chyba jeszcze mniejsze dawki, ale nie słyszałem, aby były w obrocie. jeśli chodzi o samo działanie, to testowana ona była pod wpływem buprenorfiny, która osobiście mi nie podchodzi. mimo wszystko mogła ona mieć wpływ na odczucia. około godziny 18:00 przyjąłem 150 mg, czyli dwie kapsułki i póki co jedynym efektem jest bardzo delikatne wyciszenie i raczej nic poza tym. nie ma się co dziwić, bo dawka jest mała, a ja mam już na tego typu środki tolerancję. dzisiaj odpuszczam i dalsze testy będę wykonywał jutro. wszystko będę na bieżąco opisywał, sam jestem ciekaw jak zadziała w dawce 300-450 mg. lepiej lub gorzej, ale podziałać musi - wiem czego się spodziewać. dzisiaj chciałem jedynie podzielić się swoim przemyśleniem, bo nic specjalnego nie odczułem, aby sporządzić jakąś konkretną notatkę z fazy.
jeśli macie jakieś rady lub spostrzeżenia na temat pregabaliny, które mogły by mi pomóc bardziej ją zrozumieć, to możecie śmiało pisać. sam oczywiście podstawowy research zrobiłem, ale zawsze warto wiedzieć więcej.
zdobycz załączam i cieszę się, że dołączę do szanownego grona użytkowników pregi.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
ty zapwne masz receptory gaba rozjebane jak berlin po nalotach dywanowych aliantów i ofensywie armii czerwonej,więc nie spodziewaj rewelacji po tym leku.
skręty,po opioidach i alkoholu.
Jest tu ktoś kto brał pregabalinę, „wyleczył się nią" i następnie odstawił, a efekty zostały? Podejrzewam, że po odstawieniu tableteczek problemy wracały.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.