Co się dało odratować to odratowałem, zobaczymy czy coś przygrzeje czy zjebałem.
Wyszło dosyć przeźroczyste i gorzkie, czyli tak jak powinno.
I mogłem już sobie wywróżyć, że to jest niemożliwe bez niej..."
04 czerwca 2020d33nied pisze: Ja właśnie wlałem w siebie 2 opak. antka tylko trochę za dużo wody mi weszło i zaczęło też kapać obok zamiast tylko do szklanki.
Co się dało odratować to odratowałem, zobaczymy czy coś przygrzeje czy zjebałem.
Wyszło dosyć przeźroczyste i gorzkie, czyli tak jak powinno.
Pewnie za mało jak dla mnie, moja standardowa dawka to 480mg z thiocodinu.
2 opak antka to 300mg do tego strata przy filtracji, powinienem pewnie przerabiać 3 opak. ale finansowo to też gorzej wychodzi niż thioco.
Dzisiaj chyba jednak zdecyduję się na thioco z colą, nie chcę się znowu wkurwić, że niedogrzało.
I mogłem już sobie wywróżyć, że to jest niemożliwe bez niej..."
W obydwu wypadkach brał kode z thio
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c5ecba44-ea80-40c4-8632-1f95b6cf7c7f/belson-mandela.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250714%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250714T090302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=5f96113076bfb92a529c29d065e46c4de7c781af774d24f48ba1f67bd515de52)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/175-284921000.jpg)
Wpadli w trakcie transakcji
Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.