25 maja 2020JanekPawlacz pisze: @kacper88 daj mi namiary gdzie sprzedaja pake klonow w takiej cenie a zaplace w zlocie, taka opcja jest niedostepna dla zdecydowanej wiekszosci
Za 0.1% myślę ze 35 zl Max
18 kwietnia 2020UltraViolence pisze: Silver Haze / Super Silver Haze to turbo kosa, mocarna odmiana, łatwo przesadzić i przez to wyłapać KO. Potrafi zmieść z planszy nawet najbardziej zaawansowanych marihuanistów.
Czy warta 70 zł? To od Ciebie zależy czy nie przeszkadza Ci płacenie za gram suszonej rośliny takiej kwoty bez pewności, że to właśnie to (a jeśli serio okaże się, że to jest to, w dodatku dobrze uprawiana to o ile nie jesteś wprawiony w bojach z ziołem będzie dla Ciebie zdecydowanie zbyt mocna).
U mnie odmiany pokroju Silver Haze chodzą od 40 do 50 złotych w detalu (od dilera, bo od znajomego growera to nawet i po 20-30 pln przy gramie da radę wykręcić zajebiste sorty, a co dopiero przy większej ilości), natomiast nonamowe odmiany to koszt 30-40 zł (znów: w detalu). Z tego powodu, osobiście nie zakupiłbym zioła w cenie, którą Ci oferowali.
Obstawiałbym wyjebkę, zresztą jakieś niepełnoletnie szczyle miałyby dostęp do takiego towcu? :)
-DMT 40plnów w detalu 100mg.
-Kwasy 40plnów za GoblinDen 200ug
-Polaka nie spotkałem dobrego, pod stolicą 50plnów za "rybaka" kozak klasa
-fentanyl Actavis 75ug/h 70plnów
-Pixy zawsze 30plnów jakość zadowalająca
-klony dawniej zawsze 80, teraz 100/120
-weed 50plnów, 10g za 300
-Oxy 80mg za 40pln per tabletka
-Pregabalina 3g za 40pln
-ketamina 1g za 200pln
-Xanax 30x2mg 200pln
Clonazepam 2mg aktualnie :)
Alpragen 1 mg
Lorafen 2,5mg
Bromazepam 6
Pregabalina 300mgx56
baclofen 25
Tabletka MST 200 w detalu - 50 zł /szt (paka 1500/1600)
Oxy 80 w detalu - 40 zł /szt (paka 1400-1500)
Są to średnie Wrocławskie ceny. Nawet zakup klonów w hurcie to koszt ok. 50/60 zł (zazwyczaj od 20 paczek w wzwyż). Jasne, w aptece kosztuje on 20 zł - tylko musisz mieć na niego receptę co zazwyczaj równa się sporym wydatkiem. Powiedzmy sobie szczerze; jeżeli ktoś kupuje takie ilości to jest to zazwyczaj współpraca kilku osób, nikt nie robi tego charytatywnie i każdy lekko nadstawia dupy. Paka klonów 20 zł, wysyłka ok. 15 zł, koszt paliwa + dojazd do miejsca wysyłki = znikomy zarobek. Jeszcze dwa lata temu kupowałem je nawet za 50/60 zł od paczki od osób prywatnych, teraz na szczęście ich nie zażywam, ale ceny są mi doskonale znane.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
