po meth jazda nie ma konca raczej
02 maja 2020awonor pisze: to pierwsza rzecz ktora klepie mnie za mocno i na za dlugo, to jedyna taka rzecz jakiej probowalem, meh. po frycie, nawet tej prima, doba i czlowiek spi
po meth jazda nie ma konca raczej
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
edit. ja tez myslalem ze juz spalilem sobie receptory od fety i nie dam rady leciec tygodnia, ale po sprobowaniu meth moge smialo powiedziec ze znow moge robic tygodniowe maratony (choc nie wiem jak dlugo bym dal rade, przy ubokach meth)
ja latam
po meth mocno mnie rozkojarzylo, do roboty moze i fizycznie wytrzymam dwie-trzy dobrywysilku, ale w glowie przejde star wars w psychiatryku w predkosci swiatla.
wspolmiernie do dzialania, zjazd jest duzo gorszy po meth, ale cena jest adewatna do doznan
edit. tez wole fete, meth to narzedzie szatana, [pizda trwa bez konca
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Najgroźniejsza tajemnica starożytnej Grecji? Napój z Eleusis mógł zawierać halucynogen spokrewniony
Toksyczny sporysz, pasożytniczy grzyb wytwarzający alkaloidy powiązane chemicznie z LSD, mógł po odpowiedniej obróbce stać się halucynogenem używanym podczas misteriów eleuzyjskich – wynika z badania opublikowanego 13 lutego 2026 roku w „Scientific Reports”.
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.