Baclo ma pomoc zniesc ten dyskomfort w schodzeniu z dawek, nie rozgrzebac mi patykiem mózgownicy jak prega i znieść tą deprechę. I robi to super, świetny specyfik.
ja na razie zostaję przy 2x25mg i próbuję ciąć tą jebaną alprę, roczny ciąg to nie jest coś nie do przeskoczenia. fakt, że mam mnóstwo spraw na głowie i muszę być na nogach 6 dni w tygodniu na pewno nie pomaga, bo i niedziela nie do końca jest dla mnie wolna, ale to droga donikąd, a te 0,5mg co 2-3-4 nawet tygodnie spokojnie mogę obciąć. ustawiłem priorytet na tą samą dawkę, nigdy więcej niż 2mg, jak się uda zejść do 1,5 to będzie dobrze i jadę dalej, mam zapas, mam źródło. mam paczkę lorafenu, może pod koniec coś z tym pomyślę i spory zapas diazepamu, ale nie podoba mi się działanie, za bardzo zamula i ogłupia, alpra działa zupełnie w drugą stronę, także też zostawiam jak już zejdę do małych dawek
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
22 lutego 2020przodownik pisze: tików jako takich brak, taki efekt nie występuje raczej. natomiast po naprawdę dużych dawkach czuć charakterystyczne "wyładowania" i przedmioty lecą z rąk. podobnie jest przy gieblu, ale nie nazwałbym tego tikiem. takie wzdrygnięcia bardziej.
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
tak zrobię, nie lubię po prostu działania diazepamu, czuję się po nim jak debil
co do Twoich tików to czasem nie jakiś zbieg okoliczności? źle się nerw ułożył w ręce? zdarza się przecież każdemu, może te 25mg rozluźniło Ci mięsień na tyle, że ręka się dziwnie ułożyła i akurat taki efekt. ja kiedyś zawsze po 50mg baclo budziłem się z kompletnie odrętwiałą ręką, każda noc kończyła się tym samym, efekt miorelaksacyjny był tak duży, że spałem w jakiejś dziwnej pozycji. te dziwne wyładowania to już po potężnych dawkach, zwłaszcza w połączeniu z jakimś benzo i tramalem na przykład, nie lubiłem tego nigdy. stojąc miałem wrażenie jakbym zasypiał na ułamek sekundy i w momencie jak ciało wykonywało już lekki ruch, żeby się przewrócić to mózg się budził do życia
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/6fd2ac3e-ba44-4156-8a54-21c98948c2e8/maoiklef.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250723%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250723T042402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2571cc795ab75227cf357400d98d91b1d88e17ce61fd017c2a4e306647d4d902)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.