Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Tak wiec powiedzcie mi dlaczego masa ludzi uważa fetę za gorsza nawet od mefedronu itd? Z reszta tutaj na forum tez jest bardzo ludzi mających takie zdanie. Nie śmiejcie się tylko mi wytłumaczcie
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
x = x
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
26 listopada 2019cbsz pisze: ze wszystkim tak jest, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. mikrodawki fety zapewne aktywizują i odświeżają ale ilu jest takich użytkowników? na pewno w wątku ogólnym fety był poruszany temat szkodliwości, jej starzy wyjadacze na pewno mają tam coś do powiedzenia.
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
edit. zapomnialem zaznaczyc, feta nie jest jak krysztaly czy inne spidy przy ktorych w pewnym momencie uboki przewyzszaja korzysci i robisz ten dzien przerwy dojsc d osioebie. scierwo wpierdalasz chochelką i tylko coraz wiecej i nagle mija miesiac, drugi, trzeci, roczek, drugi, i tak mozna liczyc liczyc az cos sie solidnie nie spierdoli w zyciu. jak sie nie spierdoli to bedzie szlo sukcesywnie w dol ale za to nieodwracalnie ;)
Jeśli to do Ciebie nie trafia to nie wiem. Mam wrażenie że ten temat powstał po to, byś sobie mógł usprawiedliwić w pewnym sensie ćpanie. Że ktoś napisze "feta nie jest taka zła, są gorsze rzeczy" i uspokoi twoja głowę.
Owszem, sa gorsze rzeczy, ale nawet nie będziesz wiedział kiedy wpadniesz w sidła białej damy - a potem temat na forum - "ktoś mnie śledzi, też tak macie?"
26 listopada 2019Muttley pisze: Poczytaj sobie historie ludzi, chociażby na tym forum. Zobacz jak niektórym pojebało się w głowie, nie mówiąc już o skutkach fizycznych.
Jeśli to do Ciebie nie trafia to nie wiem. Mam wrażenie że ten temat powstał po to, byś sobie mógł usprawiedliwić w pewnym sensie ćpanie. Że ktoś napisze "feta nie jest taka zła, są gorsze rzeczy" i uspokoi twoja głowę.
Owszem, sa gorsze rzeczy, ale nawet nie będziesz wiedział kiedy wpadniesz w sidła białej damy - a potem temat na forum - "ktoś mnie śledzi, też tak macie?"
Ps..życie jest chujowe więc i tak warto cpac :)
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.