Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
Cokolwiek w Budapeszcie? Priv
  • 9 / 1 / 0
wybieram się do Budapesztu na sylwestra. Jest jakaś opcja gdzie moge się rozejrzeć za koko?
Byłbym dozgonnie zobowiązany za instrukcję
Jutro nie umiera nigdy
  • 632 / 87 / 0
Z krajów Wyszehradu Węgry są najmniej liberalne. Uważaj.
11 czerwca 2026serotoninowy pisze:
Kocham gabajeby i chuj jestem GABA wrakiem, prega 2 dzień wjeżdża wyśmienicie na wyzerowanej tolerce 750mg i z 5 kaw, a teraz chillout wyrwałem 4 żywce na promce, ale bym się napił giebla
  • 15 / 2 / 0
03 listopada 2019Weekendowy pisze:
Byłbym dozgonnie zobowiązany za instrukcję
Czarna stronę internet, odwiedzić musisz, dokonać bezpiecznego zamówienia, z wysyłką tam, przy odbiorze typu punkt.
  • 9 / 1 / 0
dziękuje przyjaciele za odpowiedź.
Dam sobie spokój. Ciśnienie nie jest większe niż ochłapy zdrowego rozsądku który mi pozostał.
Jutro nie umiera nigdy
  • 1 / / 0
Drodzy, czy ktos ma jakis zaufany kontakt w Budapeszcie?
  • 853 / 58 / 0
Re: Węgry
Nieprzeczytany post autor: gbu »
Nie liczę na nic ale jakby ktoś był/mieszkał, w tym momencie w BP , to szybko o priv proszę.Albo tu w temacie, tylko zielsko.
  • 16 / 1 / 0
Wie ktoś jak wygląda sytuacja z kratomem w Budapeszcie?
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia

W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.

[img]
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych

Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.

[img]
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.