Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 2 / / 0
Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?
  • 51 / 5 / 0
zetrzec za pomoca spirytusu?
  • 96 / 5 / 0
Po MPH zawsze mam zimne ręce i stopy i szybszy puls. Muszę wypróbować ten sposób z nitrendypiną. Załatwię sobie na dniach i dam znać czy cokolwiek się zmieniło.
  • 2429 / 584 / 155
02 października 20192IMY2 pisze:
Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?
Bardzo dobrze schodzi zmywana ciepłym wacikiem z wodą utlenioną (aby podgrzać, wystarczy kropla ciepłej wody).

///Wątek zamykam, myślę, że FAQ można już uznać za kompletne, a sugestie proszę kierować na pw :extasy:
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Czy działanie leku Medikinet metylofenidat można porownac do amfetaminy?

Nie używaj nazw genetycznych, tylko chemicznych. - surv
  • 377 / 113 / 0
@Jprvsdll
Tak, za granicą jest dostępny np. adderall zawierający amfetaminę (w Polsce też można go dostać, ale wtedy w ramach importu i to bardzo drogie) , generalnie te oba leki są na adhd i ich działanie jest dość podobne .

nieaktualne, w Polsce dostępne są już leki zawierające lisdokseamfetaminę czy deksamfetaminę /Merx
"Life pain always sexy"
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.