ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Chciałam się dopytać o niekorzystne działanie na mnie MDMA. Miałam teraz dwie okazje na zażycie pigułek (jedne Warner Bros, drugie Punishery). Miesiąc przerwy pomiędzy tymi zażyciami. Kiedyś piguły zawsze działały na mnie euforycznie i naprawdę bardzo przyjemnie wchodziły. Jednak teraz za tymi dwoma razami faza była straszna. Generalnie jakby „odcięło mi mózg”, gadałam straszne brednie, do tego pobudzenie psychoruchowe i irracjonalne zachowanie i praktycznie całej fazy nie pamietam. Za pierwszym razem wrzuciłam 1 cała, a za drugim po połowie w odstępie 3h. Łączone było to z alkoholem i kokaina.
Takie samo zachowanie zdarzyło mi się przy zażywaniu kryształu MDMA.
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć lub miał takie samo zachowanie, dlaczego się tak dzieje? Czy wynika to z niepoprawnego połączenia czy tez po prostu jest to specyfika mojego organizmu? I skąd te luki pamięciowe po zażywaniu MDMA? Bardzo się zniechęciłam przez to do extasy i zastanawiam się teraz co jest nie tak.
  • 3455 / 1124 / 0
Przedawkowałaś. Nie ma co szarżować z dawkami i miksami. MDMA nie lubi się ze stymulantami, a i z alko nie ma co przesadzać.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 948 / 279 / 2
Miks z alko (przy dużych ilościach tego i tego) to szybka droga do hipoglikemii i pierdolenia od rzeczy, a także urwanych filmów. Normalnie człowiek robi się senny, a przy miksowaniu ze stymulantami senności brak.

Widziałem taki przypadek, warto pić sobie izotoniki z cukrem, no i nie pić dużo alkoholu. alkohol sam w sobie działa hipoglikemizujaco,
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.