Mimo iż nadrobiłem sporo zaległość i fakt że MPH mnie ustabilizowało i wyłącza myślenie na 12h ale co resztą dnia. Spadam spać a mechanizmy nadal działają.
Ale nie nawracam, bo jestem w dokładnie tej samej sytuacji (poza kończącym się krótkim detoksem obecnie).
Ps
Bycie na MPH wcale nie jest takie przyjemne jak by wydawało!
Wiem, że profil się trochę różni w porównaniu do fluorowego MPH, niemniej są dosyć zbliżone w moim subiektywnym odczuciu. I powiem ci, jak to widzę. Od dwóch tygodni mam zawalone mieszkanie ekstra gadżetami, które wystarczy powiesić. Na MPH pomysły same mi wpadały do głowy i nakupowałem tego w chuj. Teraz patrzę na te gadżety i widzę, że od miesięcy zapełniałem nimi pustkę. Mimo że bez dragów dzień trwa dużo dłużej, nie mam najmniejszej ochoty iść po młotek.
Ale jak tylko wciągnąłbym szczurka, zacząłbym montować wszystko jednocześnie, zrobiłbym burdel w mieszkaniu i w międzyczasie domawiał nowe klocki do setki pomysłów pojawiających się co minutę.
Dla mnie wentylem bezpieczeństwa jest medyczna marihuana. Oczywiście myślę że ważną kwestią jest to od czego Doda osoba jest uzależniła bo to determinuje jakby rodzaj głodu. Mnie interesują stymulanty A w dupie mam alkohol depresanty i zielsko. Ponieważ lubię pogłębiać wiedzę, czytanie i tworzenie czegoś pod wpływem Ketonal lub kreseczki jest dla mnie całkiem kreatywnym spędzaniem wolnego czasu mimo że to i tak nałóg. W mojej ocenie i gradacji szkodliwości jest to najczystsza forma odurzania się ponieważ chodzenie codziennie zjaranym nie sprzyja pamięci.
Koniec końców jednak jak mam ciśnienie na swoje smakołyki to jeśli się zjaram tak solidnie to po prostu nie chce mi się kombinować i iść do apteki więc jest to rodzaj kompromisu. Naprawdę W życiu sam bym nie wybrał palenia jako naczelnej używki. Pale bo wiem że jest to dla mnie najmniej szkodliwe a przy okazji tuczy
"Rutyna to rzecz zgubna "
Jedyna logiczna korzyść to przedłużenie sobie życia i ograniczenie tolerancji, najzwyczajniej chwilowo bo zioło jest nudne na dłuższą metę.
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.